Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Minik Prenseslere Mükemmel Saç Modelleri

Minik Prenseslere Mükemmel Saç Modelleri

Saçlarına çok yakışacak bu modeller onları çok da mutlu edecek. Kız çocuklarına özel saç dosyamızı kendiniz için de kullanabilirsiniz. Anne-kız ortak bir model yapmaya ne dersiniz?

23.04.2013 14:56

Saçlarına çok yakışacak bu modeller onları çok da mutlu edecek. Kız çocuklarına özel saç dosyamızı kendiniz için de kullanabilirsiniz. Anne-kız ortak bir model yapmaya ne dersiniz?Ara boy saçlı prensesÖnüne düşen saçlarını jilet yardımıyla siz de bu şekilde kesebilirsiniz. Onun tatlı yüzünü ortaya çıkarmak için rahat bir tokayla asimetrik topuz yapmayı deneyin.

Haber ile ilgili metin girin!.Uzun saçlı prensesRapunzel prensesimiz için saçlarının üstünden örgü için uygun miktarda tutam ayırın. Kalanını enseye yakın bir yerden atkuyruğu şeklinde toplayın. Tutamı atkuyruğunu sabitlediğiniz yerin hemen üstünden ince bir tokayla toplayın ve örerek topuz haline getirin. Topuzu tel tokayla tutturun ve saçıyla kamufle edin. Haber ile ilgili metin girin!.Orta boy saçlı prensesÇiçekleri seven bir prensesiniz varsa hemen bahçeden onun için bir tane koparın ve yarım atkuyruğu şeklinde topladığınız saçlarını bu çiçekle süsleyin. Ona bir taç da yapabilirsiniz. Haber ile ilgili metin girin!.Kısa saçlı prensesSaçlarını yandan ya da ortadan ayırın. Minik lastik tokalarla düzenli ve simetrik şekilde gevşek olarak toplayın. Daha sonra lastiğin hemen üstünden tutamların ortasında bir boşluk açarak saç tutamını buradan içe doğru geçirin ve düzeltin. Prensesimizin saçı çok ince ya da düzse geçirme işlemini başını rahatsız etmeyecek şekilde tekrarlayın.elmaelma.com
Yorumlar | 0
üye profil