Miley Cyrus’un özel jetine yıldırım çarptı

Dünyaca ünlü ABD'li şarkıcı ve oyuncu Miley Cyrus ve ekibi havada korku dolu anlar yaşadı. 29 yaşındaki Cyrus'un ekibiyle birlikte yolculuk yaptığı jetine yıldırım çarpınca acil iniş yapıldı.

Yayınlanma Tarihi: 24.03.2022 13:04
Değiştirme Tarihi: 24.03.2022 13:04
Miley Cyrus’un özel jetine yıldırım çarptı

2006-2011 yılları arasında yayınlanan Disney dizisi 'Hannah Montana' ile şöhreti yakalayan Miley Cyrus ve ekibi Güney Amerika turnesi için yolculuk ederken havada korku dolu anlar yaşadı.

HAVADA PANİK ANLARI

Paraguay’ın başkenti Asunción’a gitmekte olan özel jet, yıldırım çarpması sebebiyle acil iniş yapmak zorunda kaldı. Durumu iyi olan Cyrus, bir mesaj yayınlayarak hayranlarına güvende ve iyi olduğuna dair bilgi verdi.

Instagram hesabından hayranlarına seslenen yıldız isim, "Uçağımız beklenmedik büyük bir fırtınaya tutuldu ve yıldırım çarptı. Benimle seyahat eden mürettebatım, grubum, arkadaşlarım ve ailem, acil inişten sonra güvende. Maalesef Paraguay'a uçamadık. Sizi seviyorum" ifadelerini kullandı.

Turne kapsamında Güney Amerika’yı gezen 29 yaşındaki şarkıcı, kazadan önce Arjantin’de hayranlarıyla buluşmuştu.

MILEY'DEN 'HANNAH MONTANA' İTİRAFI!

Öte yandan Cyrus, geçtiğimiz yıl 14 yaşında hayat vermeye başladığı Hannah Montana karakterinin kendisinde kimlik krizi yarattığını söylemişti.

Sosyal medya üzerinden katıldığı bir podcast'te konuşan şarkıcı, "Bir kimlik krizinden bahsediyorum. Aslında dizinin konsepti şuydu: Bu karakter olduğunda yani bu ikinci kişiliğe sahip olduğunda değerlisin. Milyonlarca hayranın var ve dünyanın en büyük yıldızısın" demişti.

Cyrus kendisi olduğunda ve peruk takmadığında kimsenin kendisini umursamadığını, artık bir yıldız olmadığını düşündüğünü belirtti ve "Hannah Montana olmadan kimsenin beni umursamadığı düşüncesi kafamın içine işlemişti" ifadelerini kullanmıştı.

 

İlgili Sayfalar: Magazin