Miley Cyrus sevgilisi ile dudak dudağa mutluluk pozu verdi

Miley Cyrus sevgilisi ile dudak dudağa mutluluk pozu verdi
Yayınlanma Tarihi: 15.10.2019 11:56 | Değiştirme Tarihi: 15.10.2019 11:56

26 yaşındaki ünlü şarkıcı Miley Cyrus ve çocukluk arkadaşı Cody Simpson yeni bir aşka yelken açtı. Çift sosyal medyadan mutluluk pozları paylaşıyor.

Evliliği sadece yedi ay süren, ayrıldıktan sonra da aşk hayatında dikiş tutturamayan ünlü şarkıcı aradığı aşkı sonunda bulmuş gözüküyor!

Şarkıcı ve oyuncu Miley Cyrus eşi Liam Hemsworth ile yollarını sadece yedi ay süren evliliğin ardından Ağustos ayında ayırmıştı.

Daha önce panseksüel olduğunu açıklayan ve verdiği bir röportajda hala kadınlara da ilgi duyguğunu söyleyen Cyrus, İtalya Como’da 30 yaşındaki blog yazarı Kaitlynn Carter ile öpüşürken görüntülenmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kaitlynn Carter ile yeni bir ilişkiye yelken açan Cyrus'ın bu aşkı da kısa sürmüş ve ikili bir ay önce ayrılık kararı almıştı.

Miley Cyrus'ın yalnızlığı yine uzun sürmedi ve ünlü şarkıcı uzun yıllardır arkadaşı olan Cody Simpons ile yeni bir aşka yelken açtı.

Haber ile ilgili metin girin!.

26 yaşındaki Miley ile 22 yaşındaki Avustralyalı şarkıcı Cody, Instagram'dan aşk pozları paylaşmaya çekinmiyor.

Hatta Cody Simpson, Miley için bir de şarkı yazmış. Bir dönemin çocuk yıldızı olan Cody Simpson, People dergisine yaptığı açıklamada Miley'nin kendisine yazdığı şarkıyı yayınlaması için ısrar ettiğini de söyledi.

Cody Simpson, daha önce süper model Gigi Hadid ile birlikteydi.