Mike Tyson yaptığı Michael Jackson itirafı ile çok konuşuldu

Boks efsanesi Mike Tyson,  Michael Jackson ile ilgili bir itirafta bulunarak herkesi şaşırttı. Mike Tyson, "Pop'un Kralı" olarak tanımlanan Michael Jackson'la tanıştığında onun kendisini görmezden geldiği anları anlattı. 

Yayınlanma Tarihi: 24.10.2020 14:33
Değiştirme Tarihi: 24.10.2020 14:33
Mike Tyson yaptığı Michael Jackson itirafı ile çok konuşuldu

 Mike Tyson geçtiğimiz günlerde bir podcast kanalına konuştu. Mike Tyson, Michael Jackson’ın kendisini “hiçe saydığını” ifade etti.

1987’den 1990’a kadar dünyanın tek ağır sıklet şampiyonu olan Tyson, organizatör Don King’le birlikte Michael Jackson’la tanıştığı anları anlattı.

 Mike Tyson, "Sanırım Cleveland’da bir konserdeydi. Don King’le birlikteydim. Don, Micheal Jackson’a barış işaretiyle selam verdi. Michael da ona karşılık verdi. Ben de aynısını yaptım ama Michael elini indirdi. Bir bakıma, ‘Benimle oynadı mı? Hayır sadece beni görmedi’ dedim. Benimle oynamadığını biliyordum çünkü ben şampiyondum. Sonra onunla tanışmaya gittim. Bana, ‘Seni bir yerden tanıyor muyum?’ diye sordu. Egomu darmadağın etti. Ben de, ‘Hayır sadece bir hayranım, tanıştığıma memnun oldum efendim’ dedim." dedi.