Mia Khalifa, dünyaca ünlü şarkıcı Shakira'yı Beyrut patlaması sonrası duyarsız kalmakla suçladı

Eski yetişkin filmleri yıldızı Mia Khalifa, Beyrut'ta meydana gelen patlama sonrası, filmlerinde kullandığı meşhur gözlüğünü, patlama mağdurlarına bağışlamak için açık artırmaya çıkarmıştı. Lübnan asıllı Mia Khalifa, kendisi gibi Lübnan asıllı olan Kolombiyalı şarkıcı Shakira'yı duyarsız kalmakla suçladı ve sitem etti. 

Yayınlanma Tarihi: 15.08.2020 12:17
Değiştirme Tarihi: 15.08.2020 12:17
Mia Khalifa, dünyaca ünlü şarkıcı Shakira'yı Beyrut patlaması sonrası duyarsız kalmakla suçladı

Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta meydana gelen patlama nedeniyle çok sayıda insan hayatını kaybetti ve yüzlerce kişi de yaralandı. Şehrin büyük bir kısmında ağır tahribat yaratan patlama sonrası tüm dünyadan destek mesajları ve yardımlar gelmeye başlamıştı.

O isimlerden biri de eski porno film yıldızı Mia Khalifa olmuştu. Khalifa, filmlerinde kullandığı meşhur gözlüğünü, patlamanın mağdurlarına bağışlamak üzere açık artırmaya çıkarmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Khalifa ayrıca kendisi gibi Lübnan asıllı olan Kolombiyalı dünyaca ünlü şarkıcı Shakira'nın da patlama sonrası sessiz kalıp, duyarsız olmasını eleştirip sosyal medyadan tepki gösterdi. 

Khalifa, Shakira’nın Lübnan’daki insani yardım çalışmalarına para bağışlamasını yeterli bulmayarak, Beyrut sakinlerinin çektiği acıyı dünyaya duyurmadığı için Lübnan’ı yüzüstü bıraktığını söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Khalifa, Shakira’ya “Yarı Lübnanlısın ve tatillerde aileni Lübnan’a götürüyorsun ama senin, onlar için dünyada bir etki yaratmana en çok ihtiyaç duydukları tüm zaman boyunca sen sessiz kaldın. Paranı değil, sadece sesini yükselterek, insanların bu trajedinin vehametini anlamasına yardımcı olman yeterlydi” şeklinde eleştirdi.