Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
MFÖ'den barış mesajı

MFÖ'den barış mesajı

MFÖ grubu, önceki akşam Bodrum Antik Tiyatro’da konser verdi. Mazhar Alanson sahneye arkasında barış simgesi bulunan bir ceketle çıktı.

08.08.2016 23:33

Mazhar-Fuat-Özkan (MFÖ), önceki akşam Muğla'nın Bodrum ilçesindeki Antik Tiyatro'da konser verdi. 'Bodrum Bodrum' şarkısıyla konsere başlayan grubun üyelerinden 66 yaşındaki Mazhar Alanson sahneye arkasında barış simgesi bulunan bir ceketle çıkarak barış mesajı verdi.  Alanson konserde ekip arkadaşlarına da bir teklifte bulundu: “Solo albüm yapacaktım, vazgeçiyorum. MFÖ ile albüm yapmak istiyorum.”

Haber ile ilgili metin girin!.

MFÖ grubu 1985 ve 1988 yıllarında sırasıyla Diday Diday Day ve Sufi şarkılarıyla Türkiye'yi Eurovision şarkı yarışmasında temsil etmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Grup üyerlerinden 62 yaşındaki Özkan Uğur 2013 yılından lenfoma kanserine yakalanmış ve yaklaşık 1,5 yıllık tedavinin ardından hastalığı yenmeyi başarmıştı. Uğur ayrıca müzik dışında birçok dizi ve filmde oynadı. Rol aldığı projeler şöyle: Eşkiya, G.O.R.A.,A.R.O.G, Yahşi Batı, Pek Yakında, Galip Derviş, Poyraz Karayel ve Cennet Mahallesi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil