Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Metallica'dan yeni şarkı geldi: 'Hardwired... to Self-Destruct'

Metallica'dan yeni şarkı geldi: 'Hardwired... to Self-Destruct'

8 yıl aradan sonra, 18 Kasım'da yayınlanacak olan yeni Metallica albümünden ilk şarkı 'Hardwired... to Self-Destruct' yayınlandı.

19.08.2016 09:53

18 Kasım’da 2 CD’lik “Hardwired… To Self-Destruct“ albümünü çıkarmaya hazırlanan Metallica, albümün açılış şarkısı ‘Hardwired’ı yayınladı. Grup haziran ortasında yeni albümünün miksajına başladığını açıklamıştı. Lars Ulrich de Nisan başındaki açıklamasında Metallica’nın yeni albümünü tamamlamak üzere olduğunu söylemişti.

 

 

Ulrich, açıklamasında “Neredeyse bitti sayılır. Yapılması gereken birtakım başka işler var. Bugünlerde Metallica’da olmak, sadece bir albüm yapmaktan ibaret değil. Bir sürü farklı şey var ve bir yandan onları da halletmemiz gerekiyor. Diğer işler tamamen bittiğinde albüm üzerinde çalışıyor. Açıkçası bunu seviyoruz. Sadece albüm, turne, albüm, turne olmaması hoşumuza gidiyor. Kısacası sürekli yapacak bir şeyler oluyor ama bir yandan albüm de bitmek üzere” diye konuşmuştu.

Metallica en son 2008'de 'Death Magnetic' albümünü yayınlamıştı. 

 

 

Albümün şarkı listesi de metallica.com'da yayınlandı.  

Disc One

HardwiredAtlas, Rise!Now That We’re DeadMoth Into FlameAm I Savage?Halo On Fire

Disc Two

ConfusionDream No MoreManUNkindHere Comes RevengeMurder OneSpit Out The Bone

Disc Three (Deluxe Edition Only)

Lords Of SummerRiff Charge (Riff Origins)N.W.O.B.H.M. A.T.M. (Riff Origins)Tin Shot (Riff Origins)Plow (Riff Origins)Sawblade (Riff Origins)RIP (Riff Origins)Lima (Riff Origins)91 (Riff Origins)MTO (Riff Origins)RL72 (Riff Origins)Frankenstein (Riff Origins)CHI (Riff Origins)X Dust (Riff Origins)
Yorumlar | 0
üye profil