Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Meryem Uzerli kızıyla onun evinde

Meryem Uzerli kızıyla onun evinde

İstanbul'a dönen Meryem Uzerli önceki gün kızı Lara ile birlikte Ozan Güven'in evinden çıkarken görüntülendi.

20.04.2015 08:22

Türkiye’ye gelen Meryem Uzerli, kızı Lara ile Ozan Güven’in evinden çıkarken görüntülendi. Güven, anne ve kızını uğurlarken “Meryem kızının çekilmesini istemiyor, lütfen gidin” dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

İstanbul’a geri dönen Meryem Uzerli, adının aşk dedikodularına karıştığı Ozan Güven’in Levent’teki evinden çıkarken görüntülendi. Yüzünü herkesten sakladığı bir buçuk yaşındaki kızı Lara’nın görüntülenmemesi için önlem alan Uzerli ve Güven, Lara’yı korumak için elinden geleni yaptı. Kapıyı açarak görüntü alan basın mensuplarına “Meryem kızının çekilmesini istemiyor, lütfen gidin” diyen Güven, Uzerli’nin talebini iletti. Ardından aracı kapıya yanaştırılan Uzerli, montuyla yüzünü gizlediği Lara’yı kucağına alıp dışarı çıktı. Gazetecilere “Lara’yı çekmeyin, ben onu dünyadaki bütün kötülüklerden korumak istiyorum” dedi ve oteline gitti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Birlikte başroldeler

Ozan Güven ve Meryem Uzerli bir yandan da başrollerini birlikte paylaşacakları 1992-1995 yılları arasında Bosna’da Müslümanlar’a yapılan işkence ve tecavüzleri beyazperdeye taşıyacak yeni film için kolları sıvadı. Güven, çekimleri gelecek ay Makedonya’da başlayacak filmde bir Sırp subayı canlandıracak. Oyuncu, filmdeki tecavüz sahnesi için psikolojik destek almaya da başladı.

Yorumlar | 0
üye profil