Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
MERYEM UZERLİ'NİN DÜĞÜN TARİHİ BELLİ OLDU

MERYEM UZERLİ'NİN DÜĞÜN TARİHİ BELLİ OLDU

Yeni sezonda "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinin kadrosuna katıldığı iddia edilen Meryem Uzerli'nin çekimler başlamadan nikah masasına oturacak.

25.07.2016 23:28

"Muhteşem Yüzyıl"ın ardından ekrana verdiği üç yıl araya "Geccenin Kraliçesi" dizisiyle son veren Meryem Uzerli, reyting mağduru olmuştu. Yaşadığı bu hüsranın ardından güzel oyuncu geçen sezona ekrana damga vuran "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinin kadrosuna katılacağı iddiası güçlendi. Dizinin yeni sezon çekimlerine ağustosun ikinci haftasında başlanılması planlanıyor.

Meryem Uzerli'nin yeni adresi belli oldu!

Diğer yandan Uzerli'nin özel hayatında da her şey yolunda gidiyor. Uzerli, bir süre önce sevgilisi iş adamı Alp Özcan'dan evlilik teklifi aldı ve teklife "Evet" cevabını verdi. Evlilik için acele etmeyen çiftin planları, bu dizi anlaşması ile bozuldu.

Meryem Uzerli'den evlilik mesajı!

Alp Özcan'ın çekimlerden fırsat bulamayacaklarını düşündüğü için sevgilisine düğün tarihini öne çekmek için baskı kurduğu iddia edildi. Çifte yakın kaynaklar ise düğünün dizi çekimleri başlamadan önce yapılacağını söylüyor.
Yorumlar | 0
üye profil