Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Meryem Uzerli hayalini gerçekleştirdi

Meryem Uzerli hayalini gerçekleştirdi

Meryem Uzerli En büyük 3 hayalimden biri Tarkan ile tanışmak açıklamasında bulunmuştu. Uzerli katıldığı bir ödül töreninde karşılaştığı Megastar Tarkan ile tanışarak hayalini gerçekleştirdi.

14.11.2016 15:24

Meryem Uzerli "En büyük 3 hayalimden biri Tarkan ile tanışmak" açıklamasında bulunmuştu. Uzerli katıldığı bir ödül töreninde karşılaştığı Megastar Tarkan ile tanışarak hayalini gerçekleştirdi.

TARKAN'LA FOTOĞRAFINI PAYLAŞTIMeryem Uzerli, bir ödül töreninde karşlılaştığı Megastar Tarkan ile hasret giderdi. Güzel şarkıcı, instagram'da yanak yanağa paylaştığı fotoğrafının altına kalp emeojisi koyarak hayranlığını belirtti.

Uzerli, daha önce verdiği bir röportajda, "Üç büyük hayalim' var. İlki Tarkan'la tanışmak. Almanya'da Tarkan başka bir şey. Benim genç kızlığım onun şarkılarını dinleyerek geçti ve spiritüel biri olduğunu düşünüyorum. Çok seviyorum Tarkan'ı. Bir klibinde oynamayı çok isterdim. Diğer hayallerim bir Walt Disney animasyonunda Kayıp Balık Nemo gibi bir karakteri seslendirmek ve kendime ait maskara markamı piyasaya sürmek" ifadelerini kullanmıştı. Bu açıklamalara kayıtsız kalmayan Tarkan, 'Meryem Uzerli ile bir projede yer alır mısın?' sorusuna "Neden olmasın?" cevabını vermişti.

TARKAN VE PINAR DİLEK ÇİFTİNDEN 'BEBEK ODASI' AÇIKLAMASI
Yorumlar | 0
üye profil