Meryem Duman kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Meryem Duman hakkındaki bilgiler

Meryem Duman, bu akşam başlayan O Ses Türkiye yeni sezonunda merak edilen yarışmacılardan. Yeni bölümde dikkat çeken yarışmacı, dört jüriyi döndürmeyi başardı. Meryem Duman’a dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Meryem Duman kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

Yayınlanma Tarihi: 09.10.2021 21:16
Değiştirme Tarihi: 09.10.2021 21:16
Meryem Duman kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Meryem Duman hakkındaki bilgiler

Ekranların en çok izlenen yarışmalarından olan O Ses Türkiye, onuncu sezonu 2. bölümü bu akşam yeni yarışmacı adaylarını tanıtmayı sürdürüyor. Meryem Duman, O Ses Türkiye 2021 ilk turunda kör elemelerde şarkı performansıyla 4 jüri üyesini döndürmeyi başardı. Ve gelen istek üzerine şarkıyı bir kez daha seslendirdi. İşte O Ses Türkiye yarışmacısı Meryem Duman hakkındaki bilgiler…

MERYEM DUMAN KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Meryem Duman, 36 yaşında Kazakistanlı ve üç çocuğu var. 26 yaşında anne olduğunu hayatındaki en büyük mutluluk olduğunu söyledi. 5. sınıfta okulda ilk defa ses yarışmasına katılmış. Birinci olduğu bu yarışmadan bu yana şarkı söylediğini belirtiyor.

12 yıl boyunca oyunculuk ve sunuculuk yapmış. Fakat hayalinin müzik yapmak ve sahne almak olduğunu farkettiğini söyledi. Ve İstanbul'a hayalini gerçekleştirmeye gelmiş.

18 yaşında iken annesinin kaybettiği zaman o yıl onun için çok zor geçmiş. Şarkı söylemek, müzik yapmak annesinin hayali imiş. Bu yüzden bu hayalinde hiç vazgeçmemiş.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Meryem Duman, O Ses Türkiye kör eleme turunda 4 jüriyi döndürmeyi başardı. Me Voy adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı, kendisi için dönen jüri üyelerinden tercihi Murat Boz oldu. Meryem Duman, şarkı söylemeye ara verdiği yıllarda Murat Boz'un Cam Kenarı aldı şarkısını duymuş ve çok etkilenmiş. Bu nedenle onun takımına girmek istediğini söyledi.