Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Merve Özbey yaptığı paylaşım sonrası mahkemelik oldu

Merve Özbey yaptığı paylaşım sonrası mahkemelik oldu

Ünlü şarkıcı Merve Özbey sosyal medya hesabı üzerinde çiçek satan kadının fotoğrafını paylaşıp yardım çağrısında bulunmuştu. Şarkıcı paylaşımı sonrası annesine hakaret eden bir takipçisi ile ilgili suç duyurusunda bulundu.

18.08.2016 11:51

Ünlü şarkıcı Merve Özbey geçtiğimiz günlerde yol kenarında çiçek satan bir kadının fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden, "Bu kalbi tertemiz teyzemizin ismi Ayşe. Ayşe Teyze Antalya Beyaz Dünya kavşağında akşam saatlerinde çiçek satıyor.Geçimini bununla sağlamaya çalışıyor.Kan kanseri olan eşine ve trafik kazası geçiren oğluna kendi imkanlarıyla bakıyor.Kimsenin arabasına yapışıp " çiçek alın" diye ısrar etmiyor. Saatlerce orada oturup ondan çiçek alacakları bekliyor.Yardım etmek isteyenler Ayşe Teyze'den çiçek alabilirler...'' notu ile paylaşmıştı.

Merve Özbey, bu paylaşımı sonrası kendisine yöneltilen ağır hakaretler sonrası şaşkına döndü.

Ünlü şarkıcı annesine küfür eden bir takipçisi hakkında suç duyurusunda bulundu.

merve özbey

"Suç duyurusunda bulunmak zorunda kaldım"
Takipçisi hakkında suç duyurunda bulunan Özbey üzüntüsünü "Günlerdir çok üzgünüm. Tamamen iyi dileklerle paylaşmış hep beraber bir el uzatsak dediğim bi  fotoğrafın altına şuurumu donduran bir yorum yapmak, ucu anneme dokunacak ve kimsenin kolay kaldıramayacağı bir küfür etmek korkunç. Ben bir gram kötü niyet hissetmeyerek paylaştım fotoğrafı.  Her türlü kötü eleştrinizi sayfıyla ve dikkatle karşıladığımdan şüpheniz olmasın. Her günüm kendimi daha iyi ne yapabilirim diye yetiştirmeye çalışmakla geçiyor. Ama bunun adı küfür değil. Bu yüzden avukatım aracılığıyla suç duyurusunda bulunmak zorunda kaldım. Umarım bir daha kimseyi üzmez..." mesajı ile dile getirdi.

 

merve özbey

 

 

Yorumlar | 0
üye profil