Merve Özbey müjdeli haberi verdi! Hamile olduğunu duyurdu...

Ünlü şarkıcı Merve Özbey, müjdeli haberi takipçilerini duyurdu ve hamile olduğunu açıkladı. Geçtiğimiz günlerde Merve Özbey'e bir takipçisinin "ne zaman bebek yapacaksınız?" sorusuna Merve Özbey, "yatak odamı soramazsınız" şeklinde karşılık vermişti.

Yayınlanma Tarihi: 23.08.2020 10:19
Değiştirme Tarihi: 23.08.2020 10:19
Merve Özbey müjdeli haberi verdi! Hamile olduğunu duyurdu...

Geçtiğimiz şubat ayında Kenan Koçak ile dünyaevine giren güzel şarkıcı Merve Özbey, müjdeli haberi takipçilerine duyurdu. Merve Özbey, hamile olduğunu açıkladı. 

Uçankuş'un haberine göre ise; Çeşme'de sahneye çıkmadan önce muhabirlere müjdeli haberi veren Merve Özbey, hamile olduğunu doğruladı. Bunun çok büyülü bir süreç olduğunu ve beklediklerinden erken duyulduğunu söyleyen Özbey, konuyla ilgili pek de konuşmak istemediğini kendisini seven sevmeyen herkesten dua ve maşallah demelerini beklediğini söyledi.

'YATAK ODAMI SORAMAZSINIZ!'

Merve Özbey bir süre önce bir takipçisinin "Ne zaman çocuk yapacaksınız?" sorusuna tepki göstererek "Kim ne hakla benim yatak odamı sorabiliyor! Yatak odası insanın mahrem yeridir. Biz hangi ara seninle samimi olduk da sen bana bunu soruyorsun? Maalesef sosyal medyada böyle sorular geliyor. Çok ayıp" demişti.

Etiketler: merve özbey - hamile - bebek