Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Merve Özbey'e Arda Turan sürprizi

Önceki gün bir AVM'de hayranlarıyla buluşan Merve Özbey'e hayranından şaşırtan istek.

14.02.2017 10:05

Şarkıcı Merve Özbey, geçtiğimiz gün Plato AVM'de hayranlarıyla buluştu.

Farkındalık Stüdyosunun organizasyonu öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Merve Özbey: “Şubat sonu mart ortası gibi ‘Boynun Borcu’ isimli şarkıyı çıkartıyorum. Çok bomba bir şarkıyla, çok iddialı geliyorum. Benim para kazanmak gibi kayım yok. Bu yüzden içime sinen şarkıları söylüyorum. Esas büyük sürpriz ise bu single’ın ardından Türk Sanat Müziği albümü çıkartacağım. Bana 'Sen kimsin ki Türk Sanat Müziği albümü yapıyorsun?' diyenler oldu ama albüm çıkınca hepsi pişman olacak” şeklinde konuştu.

merve özbey

Daha sonra sevenleriyle Plato AVM sahnesinde buluşan Merve Özbey, Yasemin Şefik’in de sorularına yanıt verdi. Duygusal bir kadın olduğunu belirten şarkıcı, "Halıya bile şarkı yazabilirim’ dedi.

merve özbey

Ünlü popçu Demet Akalın’la ilgili de konuşan Özbey, "Demet Akalın’ın 5 yıl ekmeğini yedim. ‘Bu şarkıyı ben söyleyeceğim’ dedikten sonra nasıl olmaz diyebilirim ki? Sonuçta minnet borcum var. 1 değil 10 şarkım Demet’e feda olsun! Bu açıklamayı da onun yapması büyüklüğündendir” ifadelerini kullandı.

merve özbey

Arda Turan forması imzaladı
Daha sonra hayranlarına imza dağıtan Özbey’e, bir hayranı tarafından milli futbolcu Arda Turan’ın Barcelona forması imzalatılması dikkati çekti. (Milliyet)

Yorumlar | 2
üye profil
Merve özbey hayranı 2 yıl önce
Merve özbeey gerçekten çok iyi birisi aynen ekrandakin den bile daha samimi insanlara değer veriyor çok sıcakkanlı hiç kabrisleri yok hayranlarına değer veriyor çok temiz kalpli şimdiye kadar tanıdığım sanatçılar dan en sıcakkanlı hayranlarına değer veren hayranlarını önemseyen tek sanatçı ben hayranı olarak yanına gittim okadar güzel davrandıki onun yanında gerçekten kendimi değerli hissettim allah yolunu açık etsin hep mutlu ol merve özbey
heyecanla.bekliyor.keşke.persebbede.oynasa 2 yıl önce
Heyecanla bekliyoruk keske persebbede oynasa