Merve Çağıran ile birlikte olan İsmail Hacıoğlu'ndan flaş açıklama!

Önceki gün oyuncu Merve Çağıran ile yeni bir aşka yelkan açtığını herkese duyuran oyuncu İsmail Hacıoğlu, eski eşi Duygu Kaya Kumarki'nin açıklamasından sonra yeni bir açıklama yayımladı.

Yayınlanma Tarihi: 11.08.2020 09:48
Değiştirme Tarihi: 11.08.2020 09:57
Merve Çağıran ile birlikte olan İsmail Hacıoğlu'ndan flaş açıklama!

Eşi Duygu Kaya Kumarki'den boşanan İsmail Hacıoğlu, gündeme getirilen ihanet ve şiddet iddialarına ilk kez yanıt verdi. Hacıoğlu, Instagram hesabından yaptığı açıklamada "Boşanıyoruz dedik evde kırılmadık eşya bırakmadınız. Elinizde delil yokken dava dosyaları olan insanların haberlerinin altına adımı yazmaya kalktınız. Olmadı şimdi de benim paylaşımımdan sonra birbirine umutla bakan iki insanı linç etmeye kalkıyorsunuz. 'Sebebi buymuş, kesin bu yüzden boşandılar' diyorsunuz. İlişki dediğiniz, bir günde biten bir şey değil. Pandemiden dolayı geciktiğimiz boşanma sürecinde, yaşadıklarımız sadece bizi ilgilendirir." dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

NE OLMUŞTU?

Merve Çağıran ile aşkını sosyal medya hesabından ilan eden İsmail Hacıoğlu, sevgilisi ile fotoğrafını, "10 üzerinden 12... Siyah-beyaz..." notuyla sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmış, eski eşi Kumarki ise "Maalesef ne bir eşyamız kırıldı ne de sesimiz yükseldi birbirimize... Asla üçüncü bir kişiden ötürü değil, karşılıklı anlaşarak boşandığımız bu süreçten sonra umutla yaşadıklarım... Mutluluğum da mutsuzluğum da beni ilgilendirir. Arsız güçlü olunca haklı, suçlu olurmuş!" açıklamasını yapmıştı.

Anlaşmalı bir şekilde evliliğini dört yıllık evliliğini sonlandıran Hacıoğlu, Duygu Kaya'dan bir kız çocuğu sahibi...

Haber ile ilgili metin girin!.