Merve Çağıran'dan İsmail Hacıoğlu'na: "Ne güzel gözler"

Merve Çağıran, sevgilisi İsmail Hacıoğlu'nun fotoğrafını paylaşarak, "Ne güzel gözler" notunu düştü. Çift, birlikteliklerini geçtiğimiz haftalarda ilan etmişti. 

Yayınlanma Tarihi: 04.09.2020 11:10
Değiştirme Tarihi: 04.09.2020 11:10
Merve Çağıran'dan İsmail Hacıoğlu'na: 'Ne güzel gözler'

Oyuncu Merve Çağıran ile İsmail Hacıoğlu, aşklarını geçtiğimiz haftalarda herkese duyurmuştu. Çağıran, önceki gün sevgilisinin fotoğrafını paylaşarak, "Ne güzel gözler" notunu düştü.

ESKİ EŞ NE DEMİŞTİ? 

İsmail Hacıoğlu, kızının annesi Duygu Kaya Kumarki'den boşandıktan sonra Çağıran'la ilişkisini ilan etmişti. İlişkinin ortaya çıkmasıyla eski eş Kumarki ise şu sözleri paylaşmıştı: "Arsız güçlü olunca haklı, suçlu olurmuş!" Ardından da şunları yazmıştı: "Çok mesaj alıyorum. Herkese çok teşekkür ediyorum ama bana 'Neden konuşmadınız?' demeyin. Benim tarzım değil, bulunduğum seviyeden aşağıya bakamıyorum. Dolayısı ile her şey ortaya kendiliğinden çıkar. O hep benim yanımda, ilahi adaletini sevdiğim..."

HACIOĞLU TEPKİ VERMİŞTİ 

Hacıoğlu ise yapılan eleştirilere şu sözlerle yanıt vermişti: "Boşanıyoruz dedik, evde kırılmadık eşya bırakmadınız. Elinizde delil yokken, dava dosyaları olan insanların haberlerinin altına adımı yazmaya kalktınız. Olmadı şimdi de benim paylaşımımdan sonra birbirine umutla bakan iki insanı linç etmeye kalkıyorsunuz. 'Sebebi buymuş, bakın', 'Kesin bu yüzden boşandılar' diyorsunuz. İlişki dediğiniz bir günde biten bir şey değil. Pandemiden dolayı geciktiğimiz boşanma sürecinde yaşadıklarımız sadece bizi ilgilendirir. Maalesef ne bir eşyamız kırıldı, ne de sesimiz yükseldi birbirimize. Asla üçüncü bir kişiden ötürü değil, karşılıklı anlaşarak, boşandığımız bu süreçten sonra umutla yaşadıklarım... Mutluluğum da, mutsuzluğum da beni ilgilendirir. Saygılarımla..." 

Haber ile ilgili metin girin!.