Merve Çağıran'a aşkını ilan eden İsmail Hacıoğlu'nun eski eşi konuştu!

İsmail Hacıoğlu, Duygu Kaya Kumarki'yle evliliğini geçtiğimiz haftalarda bitirmişti. Dün de yeni sevgilisi Merve Çağıran'a aşkını ilan etmişti. Olaylar karşısında sessizliğini koruyan Duygu Kumarki ise sonunda konuştu. 

Yayınlanma Tarihi: 10.08.2020 11:13
Değiştirme Tarihi: 10.08.2020 11:13
Merve Çağıran'a aşkını ilan eden İsmail Hacıoğlu'nun eski eşi konuştu!

İsmail Hacıoğlu ile Duygu Kaya Kumarki, 4 yıllık evliliklerini geçtiğimiz haftalarda bitirmişti. Boşanmanın ardından sevgilisi Merve Çağıran'la fotoğrafını paylaşarak aşkını ilan eden Hacıoğlu'nun eski eşi de sessizliğini bozdu. 

"ARSIZ GÜÇLÜ OLUNCA..."

Instagram sayfasında, 'Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş...' notunu paylaşan Kumarki, sonrasında da, "Çok mesaj alıyorum. Herkese çok teşekkür ediyorum ama bana 'neden konuşmadınız?' demeyin. Benim tarzım değil bulunduğum seviyeden aşağıya bakamıyorum. Dolayısı ile her şey ortaya kendiliğinden çıkar. O hep benim yanımda ilahi adaletni sevdiğim..." açıklamasını yaptı. 

"HER ŞEY KIZIM İÇİN"

'Hacıoğlu' soyadını kullanma nedenini ise şu sözlerle açıkladı: "Soyadım mahkeme kararıyla 'Hacıoğlu'dur Duygu Kumarki Hacıoğlu olarak kullanıyorum "anne baba olarak böyle olmasını uygun gördük kızımız Yemin için. Bu soyadı kızımın da soyadı çocuğumuz söz konusu iken şahsi kararlar vermek mümkün değil ve biz Yemin'in anne babasıyız o yüzden merakla sorduğunuz bu soruya cevap olsun Anne ve baba olan herkes çok net anlayacaktır. " 

Haber ile ilgili metin girin!.