Merve Boluğur yeni sevgilisiyle el ele görüntülendi!

2015 senesinde evlendiği şarkıcı Murat Dalkılıç ile 2017 yılında evliliğini sona erdiren Merve Boluğur şimdilerde Erkan Şen isimli bir işletmeciyle aşk yaşıyor. İkili önceki gün bir mekândan çıkarken kameralara yansıdı. Merve Boluğur ve Erkan Şen çifti özel hayatlarıyla alakalı merak edilenleri yanıtladı.

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2021 14:07
Değiştirme Tarihi: 31.12.2021 14:07
Merve Boluğur yeni sevgilisiyle el ele görüntülendi!

Geçtiğimiz haftalarda aşk yaşamaya başlayan Merve Boluğur ve Erkan Şen çifti geçtiğimiz gece Akaretler'de bulunan bir mekandan çıkarken görüntülendi.

Yılbaşında bir tatil planı için sevgilisi Merve Boluğur'u ikna etmeye çalıştığını söyleyen Şen, "İçeride saatlerdir yılbaşında bir şeyler yapmak için ikna etmeye çalışıyorum, şimdi de o yüzden biraz yürüyeceğiz ve ikna etmeye çalışacağım." şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportajda şarkı söylemek istediğini söyleyen Merve Boluğur, "Bazen ormana gidiyorum, sözler yazıyorum ve kendime ait bir parçayı seslendirmek istiyorum bunu birlikte yapabiliriz." diyerek çalışma üzerinde olduğunun da müjdesini verdi.

Sosyal medyayı da aktif kullanan ve yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine toplayan Boluğur'a muhabirlerin, "Erkan Bey sosyal medya paylaşımlarınızı kıskanıyor mu?" sorusu sorulunca kahkaha atarak ve birbirlerine bakarak, "Bu soruyu beğenmedik." dedi ve hızlıca oradan ayrıldılar.

İlgili Sayfalar: Magazin