Merve Boluğur'un gizemli sevgilisi tanıdık çıktı! Yeni aşkı bakın kimmiş

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, oyunculuğu rafa kaldırmasının ardından başladığı şarkıcılık kariyeriyle magazin gündemini çalkaladı. Sık sık özel hayatıyla gündeme gelen Merve Boluğur, şarkıcılığa başlamasının ardından ilk kez Nişantaşı'nda bir mekanda sahne almış, Boluğur'un sahnesinin bilet fiyatları ise dikkatleri çekmişti. Ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde paylaştığı pozla yeni bir aşka yelken açtığını duyurdu. Ancak fotoğrafta yüzü görünmeyen kişinin kim olduğu hayranları tarafından merak konusu olmuştu. Boluğur'un kumral aşkının sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı. İşte Merve Boluğur'un gizemli sevgilisi...

Yayınlanma Tarihi: 25.07.2022 13:01
Değiştirme Tarihi: 25.07.2022 13:01
Merve Boluğur'un gizemli sevgilisi tanıdık çıktı! Yeni aşkı bakın kimmiş

Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Merve Boluğur, şarkıcılığa soyunmasının ardından magazin dünyasında en çok konuşulan isimler arasında yer aldı. Ünlü oyuncu yeni şarkısı #şşşşttt ile şarkıcılık kariyerine ilk adımını atmış olurken, Nişantaşı'nda verdiği ilk konseriyle de dikkatleri üzerine çekmişti. Boluğur'un sahnesinin bilet fiyatı ise 2 bin 500 TL olarak açıklanmıştı. Öte yandan Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde yeni bir aşka yelken açtığını paylaştığı pozla duyurdu. Yeni aşkının kim olduğunu herkesten sır gibi saklayan oyuncunun, yeni sevgilisi tanıdık bir isim çıktı. Bakın Merve Boluğur'un yeni sevgilisi kimmiş...

Acemi Cadı, Küçük Sırlar, Muhteşem Yüzyıl gibi yapımlarda rol almış olan oyuncu Merve Boluğur, ekranlara ara verdi.

Merve Boluğur oyunculuğu rafa kaldırarak oyunculuğa soyundu.

Merve Boluğur, Alaçatı'da konser veren Yıldız Tilbe'yi dinlemeye gitti. Boluğur'un şarkı çıkardığını öğrenen Tilbe, Boluğur'u sahneye davet etti.

Merve Boluğur, "Ben senin yanında öyle kalkıp şarkı falan söyleyemem" diyerek yeni şarkısı #şşşşttt'i playback okumuştu.

MERVE BOLUĞUR'UN SEVGİLİSİ BAKIN KİMMİŞ

Boluğur özel hayatıyla da magazin dünyasını çalkaladı. Merve Boluğur, paylaştığı pozuyla yeni bir ilişkiye yelken açtığını duyurdu.

Ancak fotoğrafta yüzü görünmeyen kişinin kim olduğu merak konusu olmuştu.

Merve Boluğur'un yeni sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı.

Boluğur'un kumral aşkının son dönemde birlikte çalıştığı aranjörü Mert Aydın olduğu öğrenildi.

İlgili Sayfalar: Magazin