Merve Boluğur'un 'Akışkan' notuyla yaptığı paylaşım gündem oldu!

ünlü oyuncu Merve Boluğur, son paylaşımıyla gündem oldu. Ayaklarının fotoğrafını paylaşan Boluğur, fotoğrafına "Akışkan" notunu düştü.

Yayınlanma Tarihi: 23.09.2020 10:32
Değiştirme Tarihi: 23.09.2020 10:32
Merve Boluğur'un 'Akışkan' notuyla yaptığı paylaşım gündem oldu!

Sevgilisi Burak Dayı ile yollarını ayırarak gündem olan Merve Boluğur, son olarak Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Ayaklarının fotoğrafını yayınlayan oyuncu, paylaşımına "Akışkan" notunu düştü.

"HER ŞEYE KABUL..."

Öte yandan Boluğur, geçtiğimiz günlerde doğum günüyle ilgili yayınladığı mesajda şunları söylemişti: "Geçmiş yok! Anın farkındalığında, gelecek vizyonumda fakat her şey teslimiyette... Her şeye kabul. Kraliçe gibi hissediyorum. Giderek daha da sevmeyi keşfediyorum. Kendimi, anlıyorum, hak veriyorum, okşuyorum, gülüyorum kendi kendime kahkalarca...Zihnim biraz daha özgürleşiyor. Coşkuya dalıp, hüzne izin verip, aşka açık... Derin duygular ne de olsa bizim işimiz. Bildiğimizi okumak da yolumuz. Annemin deyimiyle; Bir rüzgar gülüyüm ben. Bana göreyse bir yolcuyum, öğreniyorum devam ediyorum akışa uygun..."

"Çok teşekkür ederim Yaradan'a, çok şanslı bir kadınım." diyen Boluğur sözlerine şöyle devam etmişti; "İç huzur sağladığı ve kolaylaştırdığı için... Niyetlerimin bir bir gerçekleştiği fakat onlarsız da iyi olan Merve'ye aferin. Daha iyi şeylere hep... Her birimiz güzel bir hayatı hak ediyoruz. Aşkla, keyifle, çılgınca iyi ki doğdum."

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.