Merve Boluğur sosyal medya hesabı instagram'dan yaptığı canlı yayında açıkladı: Henüz o kadar sıyırmadım

Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Merve Boluğur, sosyal medya hesabı instagram üzerinden canlı yayın yaparak, takipçilerinden gelen hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Merve Boluğur "Kendine çiçek mi gönderdin?" sorusu üzerine "Daha o kadar sıyırmadım. Kendime niye çiçek göndereyim? Kendime çiçek 'alırım', o ayrı" yanıtını verdi.

Yayınlanma Tarihi: 29.05.2020 15:23
Değiştirme Tarihi: 29.05.2020 15:27
Merve Boluğur sosyal medya hesabı instagram'dan yaptığı canlı yayında açıkladı: Henüz o kadar sıyırmadım

32 yaşındaki güzel oyuncu Merve Boluğur, takipçileri tarafından merak edilen soruları kendi instagram hesabından yaptığı canlı yayın üzerinden yanıtladı.

Geçtiğimiz günlerde evine gelen çiçekle fotoğrafını sosyal medyadan paylaşan Merve Boluğur, "Kendine çiçek mi gönderdin?" şeklinde yorumlar almıştı. Bu soru hakkında son noktayı koyan güzel oyuncu; "Evde gelen çiçeklerime bakarak zaman geçiriyorum. Kendim göndermiyorum! Öyle bir şey okudum. Hiç alakası yok. Daha o kadar sıyırmadım. Kendime niye çiçek göndereyim? Kendime çiçek 'alırım', o ayrı." cümlelerini kullandı.

Güzel oyuncu Merve Boluğur'un bu açıklamasının ardından çiçeklerin kimin gönderdiği takipçileri tarafından merak konusu oldu.