Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Merve Boluğur Murat Dalkılıç'ı unuttu!

Merve Boluğur Murat Dalkılıç'ı unuttu!

Ünlü çift ile ilgili çıkan ayrılık haberlerinin ardından Merve Boluğur'un Murat Dalkılıç'ın doğum gününe kayıtsız kalması iddiaların gerçek olduğunu düşündürdü!

09.08.2017 20:39

Bitti, bitiyor, bitmiyor derken Murat Dalkılıç Merve Boluğur evliliğinde bu kez gerçekten sona mı geldi?

Çiftin daha önce evleri ayırdığı ve kısa zaman sonra boşanacakları iddia edilmişti. Bu iddiayı önce Murat Dalkılıç yalanlamıştı. Daha sonra Merve Boluğu, Serdar Bilgili'nin yatında görüntülenmişti. Murat Dalkılıç ise eşi sorun çıkarınca oynadığı filmin başrolüne eski sevgilisi Ekin Türkmen'i getirmişti. Bardağın taştığı nokta ise Murat Dalkılıç'ın doğum günü oldu.

Merve Boluğur Murat Dalkılıç'ın doğum gününü kutlamadı
Sabah’ın haberine göre ayrılık dedikodularını yalanlamak için geçtiğimiz günlerde Bodrum'a eşinin yanına giden Merve Boluğur, sorunları halledemeyince İstanbul'a döndü.

Yakın çevresine göre 3 yıllık evliliklerini kurtarmak için elinden geleni yapan Merve Boluğur, İstanbul'a dönünce de yeni bir daire arayışına girdi.

Merve Boluğur, İstanbul'da kalırken ünlü popçu, 34. yaş gününü yaz başından beri demir attığı Bodrum'da kutladı.

Bodrum'da yakın dostlarıyla sabaha kadar doğum gününü kutlayan Murat Dalkılıç'a yakışıklı oyuncu Ekin Mert Daymaz da eşlik etti.

Bir mekanda sabaha kadar dans edip şarkılar söyleyen popçunun keyfi yerindeydi.

Boluğur ise Murat Dalkılıç'ın doğum günü için Bodrum'a gitmemekle kalmadı, eşinin yeni yaşı için sosyal medyada da hiçbir paylaşımda bulunmadı.

Yorumlar | 1
üye profil
Oznur Gokmen 1 yıl önce
bence bu haberler yalan