Merve Boluğur'dan gelen eleştirilere sert yanıt: O yorumları yazanlara...

Geçtiğimiz günlerde Yıldız Tilbe'nin sahnesine çıkan ve olay yaratan "Şşşşşşttttt" şarkısını seslendiren Merve Boluğur, gelen eleştirilere kayıtsız kalmadı. Merve Boluğur, eleştirilere "O yorumları yazanlara psikiyatr yetmez!" sözleri ile yanıt verdi.

Yayınlanma Tarihi: 12.07.2022 10:05
Değiştirme Tarihi: 12.07.2022 10:05
Merve Boluğur'dan gelen eleştirilere sert yanıt: O yorumları yazanlara...

Birçok başarılı projede rol almış olan Merve Boluğur, uzun yıllardır ekranlarda yer almıyor. Kendisine bir YouTube kanalı açan ve zaman zaman videolar yayınlayan Merve Boluğur, aldığı radikal bir kararla müziğe yöneldiğini duyurmuştu. Bir süredir ekranlardan uzak olan Boluğur, geçtiğimiz haziran ayında "Şşşşşşttttt" adlı şarkısını çıkarmıştı.

Yıldız Tilbe'nin sahnesinde "Şşşşşşttttt" adlı şarkısını seslendiren Boluğur, sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu. Kendisine gelen yorumlara yanıt veren Boluğur, şu ifadeleri kullandı:

"Ülkemin dedikoducu haset boş kafalılarına yazıyorum ilk ve son kez... Her zaman özgür kafalı hayallerimin peşinden koşan bir kadın oldum... Yapmak istediklerimi yaptım, yapmak istemediklerimi yapmadım. El alem ne der diye yaşamadım. Kendi dünyanızdaki problemlerinizi mutsuzluklarınızı başka tarafa kusun... Ne kimsenin pohpohlamasına ne eleştirmesine ihtiyacım var. Çünkü bir kere geldim bu hayata kendi yolumda yaşayacağım. O yorumları yazanlara psikiyatr yetmez, hadi kolay gelsin."

 

İlgili Sayfalar: Magazin