Mert Fırat'tan eşine duygulandıran mesaj

Ünlü oyuncu Mert Fırat, eşi İdil Fırat'ın 33. yaş gününü şu sözlerle kutladı: "Canım dert ortağım, eşim, yoldaşım, en iyi arkadaşım; Allah saklasın seni. Çok şükür birbirimizi bulduk, iyi ki doğdun." 

Yayınlanma Tarihi: 29.03.2021 11:37
Değiştirme Tarihi: 29.03.2021 11:37
Mert Fırat'tan eşine duygulandıran mesaj

Mert ve İdil Fırat, hafta sonunu aileleriyle geçirdi. Ünlü oyuncu eşinin doğum gününü ise sosyal medya hesabından paylaştığı şu sözlerle kutladı: 

"Hafta sonumuz biricik ailemiz ve arkadaşlarımızla geçti. Çok şanslıyız şükürler olsun, sağlıklı ve bir aradayız. Hayatın bana en büyük hediyesi, en güzel günlerim, Seyhan Mia’nın annesi, annesinin iyi kalpli kızı, kardeşlerinin biricik zeki ablası. Babasının en yakın arkadaşı."

"Arkadaşlarının İdiloşu. Amcalarının göz bebeği, babannesinin kara gözlüsü. Dedesinin yoldaşı, annemin gözünden sakındığı, kardeşimin kardeş bellediği. Herkesin 1 dakikada sevdiği, güvendiği, canım dert ortağım, eşim, yoldaşım, en iyi arkadaşım; Allah saklasın seni. Çok şükür birbirimizi bulduk, her geçen gün daha mutlu ve sağlıklı günlerimizde kızımızı sen gibi büyütelim. İyi ki doğdun..."