Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Mert Alaş adından söz ettiriyor...

Mert Alaş adından söz ettiriyor...

Mert Alaş bu kez film projeleri ile Hollywood yıldızlarını peşinde koşturuyor. Angelina Jolie de Mert Alaş'ın hazırlıklarını yaptığı sinema filminde oynamak istiyor...

16.07.2017 15:58

Dünyaca ünlü yıldızların fotoğrafçısı Mert Alaş, şimdi de Hollywood’da adından söz ettirmeye hazırlanıyor: “Bir kitabı sinemaya uyarlayacağım. Filmde Angelina Jolie de oynamak istiyor.”

Bodrum'da büyüdüm
Mert Alaş, tatil için Bodrum’a geldi. Mandarin Otel’de kalan Alaş, “Ben Bodrum’da büyüdüm. Babamın Gümbet’te restoranı vardı. Bu yıl ülkemin turizmine katkı sağlamak için tatilimi burada geçirmek istedim. Instagram’a fotoğraf koyunca birçok arkadaşım arayıp nerede olduğumu sordu” dedi.

Mert Alaş, Bodrum’daki The Sands Beach Club’da düzenlenen partide bir araya geldiği Gökhan Kimsesiz-can’la böyle poz verdi.

Hollywood'da film çekecek...
Yeni projelerinden de bahseden Mert Alaş, yönetmenlik yapacağını açıkladı. “Bir kitabı sinemaya uyarlayacağım” diyen fotoğrafçı, projesinden haberdar olan birçok ünlü yıldızın filmde rol almak istediğini söyledi: “Film için görüşmek isteyen çok isim var. Onlardan biri de Angelina Jolie.”

Birlikte çalıştılar...
Mert Alaş, Vanity Fair dergisi için Angelina Jolie’nin fotoğrafını çekmişti. (Hürriyet)

Yorumlar | 0
üye profil