Mero kimdir? O Ses Türkiye Rap jürisi Enes Meral kaç yaşında?

Mero kimdir sorusunun yanıtı, O Ses Türkiye Rap izleyicilerinin en çok merak edip araştırdığı isimler arasında yer almaya başladı. Almanya'da doğup büyüyen fakat Türk kökenli olan ünlü rapçi son dönemlerde yaptığı şarkılarla adını TOP listelerine sokmayı başardı. Şu anda O Ses Türkiye Rap jürileri arasında yer alan Mero'nun hayatı merak ediliyor. Peki, Mero kimdir? O Ses Türkiye Rap jürisi Enes Meral kaç yaşında?

Yayınlanma Tarihi: 20.04.2021 16:43
Değiştirme Tarihi: 20.04.2021 16:43
Mero kimdir? O Ses Türkiye Rap jürisi Enes Meral kaç yaşında?

Mero ya da Enes Meral, 2000 yılında Almanya'nın Rüsselsheim am Main kentinde dünyaya geldi. 2017 yılında İnstagram üzerinden yayımladığı videolarla dikkatleri üzerine çeken Mero, rap kariyerine başlamasının ardından bir müzik firmasıyla anlaşma imzalamış ve 2018 yılının sonlarına doğru 'Baller Los' isimle teklisini çıkarmıştır.

2019 Mart ayında ilk albümünü çıkaran Mero, bu albüme ise 'Ya Hero Ya Mero' ismini vermiştir. Hobby Hobby teklisini daha sonra piyasaya süren Mero, 2019 Haziran ayında Adana Hürriyet Mahallesi'nde klibini çektiği 'Olabilir' isimli parçası ile kısa sürede büyük çıkış yakaladı.