Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Merakla beklenen konser için geri sayım başladı!

Merakla beklenen konser için geri sayım başladı!

Betül Demir 23 Eylül Cuma gecesi sevenleriyle buluşuyor...

22.09.2016 23:15

Pop müziğin başarılı ismi Betül Demir feat Emirhan Cengiz konseri için geri sayım başladı.Ünlü şarkıcı Betül Demir 23 Eylül Cuma gecesi Majestueux Club Ortaköy'de bir konser verecek. 

Son albümüyle Hacıyatmaz ile yaza damga vuran Betül Demir, bu kez farklı bir konseptte sahne alacak.

Ünlü şarkıcı hem sevilen şarkılarını seslendirecek hem de DJ Emirhan Cengiz ile kusursuz bir performansa imza atacak.

BETÜL DEMİR HAKKINDA
İlk albümü Ayrılığın El Kitabı, 26 Mayıs 2006’da piyasaya çıktı. Bu albümde yer alan Yaz Geliyor, Yapamadım, Günahımı Alma ve Taş Duvarlar şarkılarına video klip çekildi. Albümde prodüktörlük, söz yazarlığı ve besteci kimliğiyle Betül Demir’in kardeşi Sude Bilgi Demir yer aldı.

Aynı zamanda Aysel Gürel, Güven Baran söz ve besteleri ile albüme katkıda bulundu. Betül Demir, 2 Ağustos 2007’de “Betül Demiremix” adlı remiks albümünü çıkarttı. Bu albümünde “Ayrılığın El Kitabı” albümündeki bazı şarkıların remiksleri ile 3 yeni şarkı yer aldı. Albümün tek video klibi ise öne çıkan “Başka Bir Şey” şarkısına çekildi. Başarılı sanatçı “Sahil Sahil” ile Latin pop rüzgarı estirip, “Bahane Bulma” ile elektronik müziğin derinliklerine daldı.

Betül Demir, 2008 yılında 3 Hürel’in "Sonsuza Kadar" albümünde “Gönül Sabreyle” isimli rock şarkısını yorumlarken aynı yıl 2 Temmuz tarihinde Seyhan Müzik’ten "Süper" isimli albümünü çıkardı ve ilk video klip albümün çıkış parçası Mustafa Uslu tarafından “Süper” şarkısına çekildi. Aranjörlüğünü Mustafa Ceceli'nin yaptığı albümde sanatçı, Sezen Aksu, Güven Baran, Sinan Akçıl, Fettah Can gibi isimlerin şarkılarını yorumladı.

Yorumlar | 0
üye profil