Menajerimi Ara dizisinin kadrosuna Özge Borak dahil oldu

Pazar akşamları izleyicisiyle buluşan sevilen dizisi ‘Menajerimi Ara’nın oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu.  Ünlü oyuncu Özge Borak, dizinin 30’uncu bölümünden itibaren oyuncu kadrosuna dahil olarak, ‘Ceyda’ karakteriyle seyirci karşısına çıkacak.

Yayınlanma Tarihi: 16.03.2021 12:37
Değiştirme Tarihi: 16.03.2021 12:37
Menajerimi Ara dizisinin kadrosuna Özge Borak dahil oldu

Menajerimi Ara’nın oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu.

Daha önce de birçok projede yer alan ünlü oyuncu Özge Borak, dizinin 30’uncu bölümünden itibaren oyuncu kadrosuna dahil olarak, ‘Ceyda’ karakteriyle seyirci karşısına çıkacak.

Yayınlanan yeni bölüm ön izleme sahnesinde; Özge Borak’ın ‘Ceyda’ karakteriyle kadroya dahil olduğu dizide Serkan (Serhat Teoman), Ceyda’ya Ego Ajans’a ortak olma teklifinde bulunuyor.

Pazar akşamlarının sevilen dizisi ‘Menajerimi Ara’dan yeni bölüm ön izleme sahnesi seyirciyle buluştu. Özge Borak’ın ‘Ceyda’ karakteriyle dizinin kadrosuna katılması ses getirirken yayınlanan ön izleme sahnesi, yeni bölüme ve ‘Ceyda’ karakterine dair heyecanı artırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Dizinin yeni bölümünde Serkan, Ego Ajans’ta birçok sırrın patlak vermesinin ardından Ceyda’ya ajans ortaklığı teklif ediyor. Serkan’ın ajanstakileri göndermek konusundaki kararlılığı dikkat çekerken, Ceyda’nın bu teklif karşısındaki tavrının ne olacağı ve ajanstakileri neyin beklediği ise merak konusu oluyor.