MELTEM YILMAZKAYA'NIN ŞAŞIRTAN DEĞİŞİMİ

Komedi dizileri ve filmlerinde güldürmesine alıştığımız ünlü oyuncu Meltem Yılmazkaya, bu kez bambaşka bir yüzünü sevenleriyle paylaşmaya hazırlanıyor.

Yayınlanma Tarihi: 25.10.2016 23:34
Değiştirme Tarihi: 25.10.2016 23:34
MELTEM YILMAZKAYA'NIN ŞAŞIRTAN DEĞİŞİMİ

Güldür Güldür’ün sevilen skeçlerinde ve katıldığı televizyon showlarında sesiyle de büyük beğeni toplayan oyuncu,şarkılarını sevenleriyle paylaşmaya karar verdi.

Yılmazkaya; “Uzun yıllardır büyük emek vererek yarattığım şarkılarımı yakın çevremin ısrarı ve sevenlerimin istekleri doğrultusunda profesyonel olarak ele almaya karar verdim. Dost meclislerinde söylediğim şarkılarımı şimdi de sevenlerimle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

Meltem olarak sevenlerinin karşısına çıkacağını belirten oyuncu, yenilediği görüntüsüyle de şaşırttı.

Meltem Yılmazkaya Hakkında:İstanbul doğumlu Meltem Yılmazkaya tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi ve Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Yılmazkaya, Radyo Ttelevizyon ve Sinema üzerine yüksek lisans yapmaktadır.

Güldür Güldür, Dedemin Fişi, Kaçma Birader, Aile Saadeti, Benim Annem Bir Melek, Şen Yuva, Aşkın Halleri, Aldırma Gönül, Beşer Beşer… gibi yapımlarda yer almıştır. Ünlü oyuncu "Kadına Şiddet" temalı, kendi yazdığı ve yönettiği kısa filmi Neden(Siz) ile de ulusal ve uluslararası festivallerde ödüle layık görülmüştür.Kaynak:hurriyet.com.tr