Melissa Bağcı kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Başarılı haber sunucusu Melissa Bağcı hayatı merak konusu oldu. Melissa Bağcı kimdir? Kaç yaşında? Nereli ?

Yayınlanma Tarihi: 20.12.2021 15:03
Değiştirme Tarihi: 20.12.2021 15:03
Melissa Bağcı kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Beyaz Tv ekranlarının sevilen sunucusu Melissa Bağcı’yı ekran başında görenler hayatını merak ediyorlar. Öğlen saatlerinde siyaset programı moderatörlüğü de yapmaktadır.  Bizler bu kapsamda en çok sorulan Beyaz Tv sunucusu Melissa Bağcı kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Evli mi?  sorularının yanıtına haberimizde yer verdik.

Yaklaşık 1 yıldır Her Pazar ‘Akılda Kalsın’ haber programını sunmuştur. Melissa Bağcı , hafta Sonu  dünyadan sıcak gelişmeler, son dakika bilgileri, canlı yayınlar ile gündemi aktarıyor. Her pazar ise Türkiye ve dünyanın siyaset gündeminin tartışıldığı Beyaz Tv Akılda Kalsın moderatörlüğünü yapıyor.

Melissa Bağcı, 1996 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir.  2014 yılında Ankara Başkent Üniversitesi, Radyo Televizyon Ve sinema bölümünü tamamladıktan sonra  üniversite yıllarında çeşitli basın, yayın kuruluşlarında çalışmaya başlamıştır. Mezun olduktan sonra bir yıl İngiltere'de Reklamcılık ve Halkla ilişkiler eğitimi almıştır. Eğitimi sırasında Bournemouth 2CR FM ve BBC Türkçe servisinde staj yapmıştır.

İlgili Sayfalar: Magazin