Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Mel Gibson'ın eski sevgilisine şok

Mel Gibson'ın eski sevgilisine şok

Mel Gibson’ın eski sevgilisi Rus piyanist Oksana Grigorieva’nın bir radyo programında yaptığı açıklamalar ona 500 bin dolara mal oldu.

11.08.2016 15:27

60 yaşındaki ünlü aktör Mel Gibson ve 46 yaşındaki Oksana Grigorieva 2009’da birlikte olmaya başladı. Bu birliktelikten Lucia adında bir kızları oldu. Ancak çift 2010 yılında ayrıldı. Gibson önce eski sevgilisine 15 milyon dolar ödemeyi kabul etti. Ancak bu rakam daha sonra 750 bin dolara indi. Gibson’ın şartı, Grigorieva’nın bu ilişki hakkında basına konuşmamasıydı.

Gibson 250 bin dolarlık ödemeyi yaptı. Ancak Oksana Grigorieva, 2013’te katıldığı bir radyo programında gizlice yapılmış bazı kayıtları yayınladı. Kayıtlarda Mel Gibson’ın, Grigorieva'ya karşı kullandığı ırkçı söylem ve tehditler büyük tepki gördü.

 

GIBSON: 'BÖYLE BİR İHANETİ BEKLEMİYORDUM' 

60 yaşındaki Mel Gibson, şu an 24 yaşındaki Rosalind Ross ile birlikte.
Gibson, bu söylemlerinden ötürü pişmanlığını dile getirdi ve kaydın bazı yerleri ile oynanmış olduğunu iddia etti. Ünlü aktör daha sonra Deadline Hollywood’ yaptığı açıklamada ‘Kim gizlice kayıt altına alınmayı beklerdi? Bu kadar büyük bir ihaneti kim umardı? Sağlıksız bir ilişkiden kurtulmaya çalışırken elbette tartışmalar olacaktır, bu sözler o ana mahsustu. Bunlar hayatım boyunca herkese böyle davranan biri olduğumu göstermez’ dedi.

Grigorieva’nın gizli kayıtları yayınlaması üzerine Mel Gibson, Kaliforniya Mahkemesi’nin kararıyla kalan 500 bin doları ödemeyi reddetti.  

 

Yorumlar | 0
üye profil