Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Mehtaplı Geceler'in Oya'sı son yolculuğuna uğurlandı

Mehtaplı Geceler"in Oya'sı son yolculuğuna uğurlandı

TGRT FM'de uzun yıllar "Mehtaplı Geceler" adlı programı sunan ve yakalandığı MS hastalığı nedeniyle hayatını kaybeden Oya Seymen son yolculuğuna uğurlandı.

12.08.2016 16:33

TGRT FM'de "Mehtaplı Geceler" adlı programı yapan 61 yaşındaki Oya Seymen, yakalandığı MS hastalığı sebebiyle vefat etti. Oya Seymen, sevenleri tarafından Sarıyer Büyükdere Merkez Camii'nde kılınan cenaze namazı sonrasında son yolculuğuna uğurlandı. Oya Seymen için Sarıyer Büyükdere Merkez Camii'nde cenaze namazı kılındı. Cenaze namazı öncesinde Oya Seymen'in yakınları taziyeleri kabul etti. Cenazeye Seymen'in dostları, akrabaları ve komşuları ile uzun yıllar TGRT FM'de birlikte çalıştığı arkadaşları katıldı. Cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrasında sevenlerinden Oya Seymen için helallik alındı. Kılınan cenaze namazı sonrasında Seymen, Rumeli Feneri'nde toprağa verildi.

"20 YAŞINDA BU HASTALIĞA YAKALANDI"Oya Seymen'in akrabası olan Mücahit Menekşe, "30 senedir yatıyordu. Mekanı cennet olsun. Çok üzgünüz. Senelerdir TGRT'de spikerlik yaptı. Mehtaplı Geceler'i anlattı. 20 yaşında bu hastalığa yakalandı. 61 yaşında vefat etti" dedi.

Seymen'in TGRT'de birlikte çalıştığı arkadaşı Haluk Kesim de, "Bugün bu sektörün içindeysek bunların hepsini Oya abladan öğrendik. Bugün de son görevimizi yapmaya geldik. Oya abla çok iyi bir insandı" diye konuştu.

Yorumlar | 0
üye profil