Mehmet Yaşar Nalbant kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Mehmet Yaşar Nalbant hakkındaki bilgiler

Mehmet Yaşar Nalbant kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye yedinci bölümünde kör eleme turu devam etti. Yeni bölümde sahne alan Mehmet Yaşar Nalbant, performansıyla dikkat çekti ve 3 jüriyi döndürmeyi başardı. Peki, Mehmet Yaşar Nalbant kimdir, kaç yaşında, nereli? Hangi jüriyi seçti?

Yayınlanma Tarihi: 13.11.2021 23:04
Değiştirme Tarihi: 13.11.2021 23:04
Mehmet Yaşar Nalbant kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Mehmet Yaşar Nalbant hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu tüm heyecanıyla devam ediyor. Bu turda sahneye çıkan yarışmacılardan Mehmet Yaşar Nalbant, 7. bölümde sahnedeki performansı üç jüri üyesini döndürmeyi başardı. Programın takipçileri de Mehmet Yaşar Nalbant ’a dair bilgileri sorguluyor. Peki, Mehmet Yaşar Nalbant kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

O SES TÜRKİYE MEHMET YAŞAR NALBANT KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Mehmet Yaşar Nalbant, 25 yaşında. Yarışmaya Hatay Samandağı’ndan katılıyor. Yaklaşık on senedir sahne alıyormuş. 2014’ten beri O Ses Türkiye’ye katılmayı hayal ettiğini söyledi.

Yarışmacı, Instagram’da “myasarnalbant” kullanıcı adıyla yer alıyor ve şu an dokuz binden fazla takipçisi bulunuyor.

MEHMET YAŞAR NALBANT HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Mehmet Yaşar Nalbant, “AŞKIN MAPUSHANE” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla Murat Boz, Beyaz, Ebru Gündeş’i döndürmeyi başardı. İlk turu geçen Mehmet Yaşar Nalbant, Murat Boz’un takımına katıldı.

 

İlgili Sayfalar: Magazin