Mehmet Necmi Arap kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Mehmet Necmi Arap hakkındaki bilgiler

Mehmet Necmi Arap, O Ses Türkiye yeni sezonunda merak edilen yarışmacılardan. Yeni bölümde dikkat çeken yarışmacı, 3 jüriyi döndürmeyi başardı. Mehmet Necmi Arap’a dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Mehmet Necmi Arap kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2021 21:43
Değiştirme Tarihi: 20.11.2021 21:43
Mehmet Necmi Arap kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Mehmet Necmi Arap hakkındaki bilgiler

Mehmet Necmi Arap, O Ses Türkiye’de bu akşam sahne alan yarışmacılardan birisi. Sevilen yarışmanın 8. bölümünde performans sergileyen Mehmet Necmi Arap, O Ses Türkiye 2021 kör eleme turunda 3 jüri üyesini döndürmeyi başardı. İşte O Ses Türkiye yarışmacısı Mehmet Necmi Arap hakkındaki bilgiler…

MEHMET NECMİ ARAP KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Mehmet Necmi Arap, 19 yaşında. Yarışmaya İzmir’den katılıyor. Sokak sanatçılığı yaptığını söyleyen Mehmet, ara sıra etkinliklere de katıldığını, sahne aldığını belirtti.

Mehmet Necmi Arap, beşinci sınıfta iken öğretmeni tarafından keşfedildiğini söyledi. Yan flüt, gitar çalabiliyor.

Mehmet Necmi Arap, Instagram’da “mehmetnecmiarap” kullanıcı adıyla yer alıyor. Hesabından takipçilerine performanslarını paylaşıyor.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Mehmet Necmi Arap, O Ses Türkiye kör eleme turunda Ebru Gündeş, Oğuzhan Koç ve Beyazıt Öztürk’ü döndürmeyi başardı. YILDIZLARIN ALTINDA adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı, kendisi için dönen jüri üyelerinden tercihi Oğuzhan Koç oldu.

 

 

 

İlgili Sayfalar: Magazin