Mehmet Aslantuğ, takipçilerini sosyal medyada açılan sahte hesaplara karşı uyardı

Başarılı oyuncu Mehmet Aslantuğ, adına açılan sahte hesaplara karşı takipçilerini uyardı. Çektiği bir videoyu sosyal medya hesabından paylaşarak uyarıda bulunan Mehmet Aslantuğ "Bu videoyu önemli bir konuda uyarı yapmak için çekiyorum. Ve yakın arkadaşlarım aracılığı ile de sizlere ulaştırmak istiyorum. 'Aslantuğfan' adıyla açılmış bir hesap var Twitter'da... Mehmet Aslantuğ üst başlığını kullanıyor." cümlelerini kullandı. Aslantuğ 350 bin takipçi sayısına ulaşan hesabın dolandırıcılık yaptığını da söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 05.06.2020 16:44
Değiştirme Tarihi: 05.06.2020 16:47
Mehmet Aslantuğ, takipçilerini sosyal medyada açılan sahte hesaplara karşı uyardı

Arzum Onan ile mutlu bir evliliği olan Mehmet Aslantuğ, çektiği bir video ile takipçilerine uyarıda bulundu. Çektiği videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Aslantuğ adına açılan sahte hesaplara tepki gösterek takipçilerini bu konu hakkında uyardı. 

Aslantuğ, "Bu videoyu önemli bir konuda uyarı yapmak için çekiyorum. Ve yakın arkadaşlarım aracılığı ile de sizlere ulaştırmak istiyorum. 'Aslantuğfan' adıyla açılmış bir hesap var Twitter'da... Mehmet Aslantuğ üst başlığını kullanıyor." dedi.

Ayrıca Mehmet Aslantuğ bu hesabın dolandırıcılık yaptığını da söyledi.