Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu nasıl? Menajeri Stelyo Pipis sosyal medyadan açıklama yaptı

Uzun zamandır kaçış sendromu hastalığıyla mücadele eden Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu nasıl? 8 ay yoğun bakımda kaldıktan sonra, tedavisine evde devam edilen Mehmet Ali Erbil'in sağlık duruma ilişkin menajeri Stelyo Pipis, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Mehmet Ali Erbil iyileşti mi? 

Yayınlanma Tarihi: 18.05.2020 09:28
Değiştirme Tarihi: 18.05.2020 10:29
Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu nasıl? Menajeri Stelyo Pipis sosyal medyadan açıklama yaptı

Geçtiğimiz seneden beri sağlık sorunları baş gösteren ve bununla mücadele etmek zorunda kalana ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'den haber var. Yoğun bakımdan sonra tedavisine evde devam eden ve koronavirüs sebebiyle doktorların kimseyle görüştürmediği Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumuna ilişkin son bilgileri Stelyo Pipis verdi. 

Hürriyet'in haberine göre; Sosyal medya hesabı instagram üzerinden Mehmet Ali Erbil'in son halini paylaşan Pipis, “Dinleniyor iki gözümün çiçeği... Görüntülü konuştuk. Hepinize selamı var. Allah seni korusun canımın içim” notunu düştü.

STELYO PİPİS KİMDİR?

Stelyo Pipis, 24 Temmuz 1966 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Rum kökenli olup Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıdır. Bir ablası vardır. Babasının adı Yorgo, annesinin adı Elisabeth’dir. Galatasaray’da Rum okulunda okudu ortaokulu bitirdikten sonra liseye gitmedi. Soyadının manası Rumca ‘küçük’ demektir. Küçük çocuklara pipis derlermiş.

Stelyo Pipis, hayata Ortodoks Rum olarak başladı, 38 yaşında iken önce sünnet sonra Müslüman oldu. Stelyo Pipis adı ile askere gitti, Erzurum‘da askerliğini yaptı.

1990 yılına kadar tostçuluk yapmaktaydı. 1990 yılında önce Kanal 6‘da yönetmen Tayfun Dinçer‘in asistanı olarak bu mesleğe atıldı. Daha sonra Mehmet Ali Erbil ile Çiğdem Tunç‘un basın danışmanlığını yaptı. İkilinin ayrılmasından sonra Mehmet Ali Erbil’in menajeri olarak yola devam etti. Mehmet Ali Erbil’in popüler olması onu da çok etkiledi. Bununla birlikte onun da popülaritesi arttı. Erbil’in işlerinin iyi gitmesi Stelyo’nun da maddi durumunu düzeltti.

Stelyo Pipis, eski sevgilisi Demet Sağıroğlu, Emel Müftüoğlu ve Hüseyin Cankurtaran ile birlikte sanat ve sosyetenin uğrak mekanı Eti’s Kuaförü hizmete açtı.

Stelyo Pipis’in birlikte olduğu kişiler arasında Pınar Aylin, Demet Sağıroğlu, Seda Sayan, Demet Şener, Banu Öztürk, Özlem Yıldız, Sibel Ceylan, Ebru Gündeş gibi isimler vardır.

Pınar Aylin ile yeni meşhur olduğu zamanlarda kısa bir birliktelik yaşadı. Demet Sağıroğlu ile ilişkisi 1994 yılında başladı. 1999 başlarında bitti. Pınar Aylin’den sonra hayatına giren Sağıroğlu ile 4 yıl birlikte olan Stelyo, yaşadığı büyük aşkı hiçbir zaman saklamadı. Demet Şener ile aralarında bir elektriklenme oldu. Sadece bir hafta sürdü. Sonunda Demet bu beraberliğin kendisi için bir hata olduğunu itiraf etti. Ebru Gündeş ile 1993 yılında başlayan dostluk ve arkadaşlık sıkı bir beraberliğe doğru gitti. Serdar Ortaç‘tan ayrılan Banu Öztürk‘le beraber oldu.

Mehmet Ali Erbil ve Stelyo Pipis Beyoğlu’nda 26 Temmuz 2013 tarihinde açılan eğlence mekânı Chanta’nın sahibidir.