Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, Ece Ronay olayından dolayı sitem etti

Mehmet Ali Erbil'in küçük kızı Yasmin Erbil, sosyal medya hesabından babasının Ece Ronay'ı taciz ettiği iddiaları sonrası açıklama yaptı. Yasmin Erbil, "Sürekli açıklama bekliyorsunuz benden" diyerek sitem etti.

Yayınlanma Tarihi: 07.10.2021 15:38
Değiştirme Tarihi: 07.10.2021 15:38
Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, Ece Ronay olayından dolayı sitem etti

Ünlü fenomen Ece Ronay, klibinde rol alan Mehmet Ali Erbil'in kendisini taciz ettiğini iddia etmişti ve sonrasında suç duyurusunda bulunmuştu. TV8'de Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'ya katılan Ronay, "Ben onu komik, çapkın ve zararsız bir ihtiyar olarak görüyordum. İlk günden itibaren sert bir dille kesinlikle aramızda bir şey olamayacağını söyledim. Bu tacizi hak edecek hiçbir şey yapmadım" demişti.,

Haber ile ilgili metin girin!.

Ronay'ın şovmenin gönderdiğini iddia ettiği ses kayıtlarını ve mesajlarını ifşa etmesiyle başlayan olayda Yasmin Erbil de bir açıklama yaptı. Erbil babasıyla ilgili gelen mesajlara cevap verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

 "EMPATİ YAPIN"

Yasak Elma'da rol almaya başlayan Yasmin Erbil paylaşımında "Sürekli açıklama bekliyorsunuz benden" diyerek sitem etti ve "Herkes kendi ayrı bireydir ama aile her şeydir, sanmayın ki yanlışları doğruları görmüyorum. Hepsini görüyorum ama ben 2018'den beri babamı kaybetme korkusuyla cebelleşiyorum. 24 yaşında bir kızı olduğunun babam da farkında merak etmeyin ve benim hep arkamda oldu ve olmaya da çalışıyor buna emin olabilirsiniz. Bir insanın ailesinden birinin kaybetme korkusu yaşaması kadar korkunç bir travma olamaz. O yüzden lütfen empati kurun" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.