Mehmet Ali Erbil'den korkutan haber! Hastaneye kaldırıldı

Geçtiğimiz günlerde taburcu olan Mehmet Ali Erbil, gece geç vakitte ağır yemek yediği için rahatsızlandı. Erbil, hastaneye kaldırıldı.

Yayınlanma Tarihi: 30.10.2019 09:53
Değiştirme Tarihi: 30.10.2019 10:50

Kaçış Sendromu rahatsızlığının nüksetmesiyle 235 gün yoğun bakımda yatan Mehmet Ali Erbil, mide spazmı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumu iyi olan Erbil'in tedavisine devam ediliyor.

Evinin banyosunda düşüp hastaneye kaldırılan şovmen Mehmet Ali Erbil, Kaçış Sendromu hastalığının nüksetmesiyle 235 gün yoğun bakımda kaldı. Hastaneden taburcu olduktan sonra setlere geri dönen Erbil, dün akşam yeniden hastaneye kaldırıldı.

MİDE SPAZMI GEÇİRDİ

Geçtiğimiz haftalarda verdiği kilolarla gündeme gelen Mehmet Ali Erbil, dün akşam mide spazmı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Yemeği fazla kaçırdığı için hastanelik olan Erbil'in kalp yetmezliği nedeniyle hastanelik olduğu iddia edildi.

"DÜN GECE AĞIR BİR YEMEK YEDİ"

Konu hakkında açıklama yapan basın danışmanı Perim Özgeldi, "Ağır bir durum yok. Dün gece ağır bir yemek yediği için rahatsızlandı. Kontrol amacıyla hastaneye kaldırıldı. Şu anda tedavi devam ediyor." dedi.

Etiketler: mehmet ali erbil