Mehmet Ali Erbil'den kızı Yasmin Erbil'in göğüs dekoltesine sansür!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in 25 yaşına giren kızı Yasmin Erbil, dün doğum gününü kutladı. Doğum günü kutlamalarını sosyal medya hesabından paylaşan Mehmet Ali Erbil, kızının göğüs dekoltesini sansürledi.

Yayınlanma Tarihi: 03.12.2020 12:32
Değiştirme Tarihi: 03.12.2020 12:32
Mehmet Ali Erbil'den kızı Yasmin Erbil'in göğüs dekoltesine sansür!

Oyuncu Nergis Kumbasar ve şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızları Yasmin Erbil, 25 yaşına bastı. Uzun süredir evde tedavi gören Mehmet Ali Erbil'in yanına giderek kutlama yapan Yasmin ve Kumbasar, virüse karşı galoş ve maske kullanmayı ihmal etmedi.

DEKOLTEYİ SANSÜRLEDİ

Aile pozlarını sosyal medya hesabından yayınlayan Mehmet Ali Erbil, gönderisine "Bugün benim prensesim doğmuş" notunu düştü. Kızının pastasındaki mumları üflemeden önce çekilen bir fotoğrafını da paylaşan şovmen, Yasmin'in göğüs dekoltesinden rahatsız olunca emoji ile kapattı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Cüretkar paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Yasmin Erbil ise sosyal medya hesabından mini göğüs dekolteli elbiseli pozlarını ihmal etmedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

"BABAN GİBİ KENDİN OL"

Erbil daha önce kızının cesur pozlarıyla ilgili yaptığı açıklamalarla dikkat çekmişti. Erbil daha önce kızının cesur bir pozuna "Aferin aşkım! Baban gibi kendin ol" yazmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.