Mehmet Ali Erbil'de son dakika gelişmesi! Hastaneye kaldırıldı...

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, dün gece tekrardan hastaneye kaldırıldı. İki beyin damarını tıkandığı belirtilen Erbil'i hastaneye yakınları yetiştirebildi.

Yayınlanma Tarihi: 05.11.2019 10:09
Değiştirme Tarihi: 05.11.2019 11:25

Temmuz ayında hastaneden çıkan ve geçtiğimiz günlerde apar topar yeniden hastaneye kaldırılmıştı. TV8'de Gel konuşalım canlı yayınında son dakika gelişmesi olarak aktarılan haberde dün gece iki beyin damarı birden tıkanan Mehmet Ali Erbil'i yakınları son anda hastaneye yetiştirdiği belirtildi. Gelişmeyle ilgili bütün detayları aktaran Cengiz Semercioğlu, Maslak'ta bir hastanede yatan Mehmet Ali Erbil'in son durumu hakkında bilgi alınacağını ifade etti.

Kaçış sendromu hastalığı nedeniyle 258 gün yoğun bakımda yatan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, 1 hafta önce kalp spazmı geçirerek yeniden hastaneye kaldırılmıştı. Erbil sonrasında taburcu olmuştu. 

MEHMET ALİ ERBİL'İN KARDEŞİ YEŞİM ERBİL'DEN AÇIKLAMA

Ünlü şovmen doktor kardeşi Yeşim Erbil, abisinin durumuna ilişkin Instagram hesabı üzerinden bir açıklamada bulundu. Yeşim Erbil yaptığı açıklamada, "Abim bildiğiniz gibi çok yorucu bir hastane süreci yaşadı. Evinde olsa da doktorları tarafından yakın takip altındaydı. Baş ağrısı nedeni ile yapılan incelemelerde beyinde çok ufak bir alanda kan akımının azaldığı saptandı. Bu nedenle yakın izlem amacı ile yatış yapıldı. Bilinci açık konuşuyor yemek yiyor. Endişe edecek birşey yok. Bu kadar ağır bir süreç sonrasında bu tarz olaylar olabilir. Allah beterinden korusun. Hastalık da şifa da Allahtan. Yine taburcu olup kendi sayfasından komik paylaşımlar yapar inşallah." ifadelerini kullandı.