Medina Abdullayeva'ya anlamlı ödül

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Türkiye Exclusive Ödülleri sahiplerine ulaştı. Magazin ve sinema dünyasının önemli isimlerinden Mila Kali, İvana Sert, Oktay Kaynarca gibi ünlü isimlerin katıldığı ödül töreninde “Azerbaycan’ın Başarılı Kadın Sunucusu” seçilen Azeri sunucu Medina Abdullayeva, “Çok değerli bir ödül töreninde bir ödül kazanmış olmak beni çok mutlu etti. Çok değerli isimlerin bulunuyor olması da beni ayrıca gururlandırdı.” ifadelerinde bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 02.12.2021 13:08
Değiştirme Tarihi: 10.12.2021 13:07
Medina Abdullayeva'ya anlamlı ödül

Oya Ulucan Event projesi olan ve alanında başarılı isimleri ödüllerle buluşturan Türkiye Exclusive Ödülleri, ünlü isimlerin katılımıyla düzenlendi. İvana Sert, Oktay Kaynarca, Bircan Bali, Mila Kali, Aslızen, Şems Arslan gibi ünlü isimlerin yer aldığı törende birçok isim ödüle layık görüldü. Bu isimlerden bir tanesi de Azeri sunucu Medina Abdullayeva’ydı. Azerbaycan’da MTV Kanalı’nda sunuculuk yapan Abdullayeva, Türkiye Exclusive Ödüllerinde ‘Azerbaycan’ın Başarılı Kadın Sunucusu’ ödülünü alarak başarısını taçlandırmış oldu.

Türkiye Exclusive Ödüllerine Ünlü İsimler Katıldı

Ünlü ve başarılı isimlerin katılımıyla düzenlenen ödül töreninde yer alan Azeri sunucu Medina Abdullayeva, “Böyle bir atmosferde bulunmak benim için çok değerliydi. Alanında başarılı pek çok isimle aynı ortamda bulunduk. Sunuculuk mesleğini çok seviyor, bu alanda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bu nedenle ‘Azerbaycan’ın Başarılı Kadın Sunucusu’ olmak, beni gururlandırdı. Sonuçta herkes, içerisinde bulunduğu sektörde en iyisi olmaya çalışıyor. Bu tarz ödüller, daha çok çalışmak ve pes etmemek açısından çok önemli. Bu nedenle duygularımı tarif etmem mümkün değil!” ifadelerinde bulundu.

Azeri Sunucu “Azerbaycan’ın Başarılı Kadın Sunucusu” Ödülünü Aldı

Televizyon ve iş dünyasından pek çok ismin katılım gösterdiği ödül töreninde “Azerbaycan’ın Başarılı Kadın Sunucusu” ödülünü alan Azeri sunucu Medina Abdullayeva, “İnsanın mutlu olduğu bir işte çalışıyor olması, pek çok fedakarlığı yapmasını da sağlıyor. Kendini geliştirmek, daha iyisi olmak için yoğun bir çalışma içerisinde olmak benim için yorucu değil. Çok değerli ödül töreninde yaptığım işi gururlandıracak bir ödül almış olmak da aslında işimi severek yaptığımın bir göstergesi. Bu nedenle aldığım ödülden dolayı çok mutlu ve gururluyum. Kişisel ve mesleki gelişimimi devam ettirerek daha da iyisi olmak için çalışacağım.” sözleriyle aldığı ödülden dolayı ne kadar mutlu olduğunun altını çizdi.
 

İlgili Sayfalar: Magazin