Hangisi daha antipatik? Orkun mu? Tan mı?

Hangisi daha antipatik? Orkun mu? Tan mı?
Yayınlanma Tarihi: 06.05.2014 11:59
Değiştirme Tarihi: 06.05.2014 12:12

Orkun mu? Tan mı? Kimi daha kötü bir karakter olarak görüyorsunuz?

Medcezir Orkun: Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy’un başrollerini paylaştığı dizi Medcezir’de seyirci dizinin ilk bölümlerinde Mira ve Orkun’un aşkına şahit olmuştu. Yaman karakteri o zamanlarda, İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde sorunlu bir ailenin zeki çocuğuydu. Bir süre sonra Yaman ve Mira’nın birlikte olmasıyla Orkun karakteri kötü tarafını göstermeye başladı. Yaman ve Mira arasındaki aşkı kaldıramayan Orkun bazı intikam planları yaparak Yaman’ı Mira’dan uzaklaştırmaya çalıştı.  

Medcezir Tan: Dizide beklenmedik bir karakter olan Tan ilk zamanlar seyircide iyi bir izlenim uyandırmıştı. Tan, Mira’ya piyano dersleri verirken bir yandan dertlerine ortak oluyordu. Serenay Sarıkaya’nın canlandırdığı Mira karakteri, piyano hocası Tan’ın yanında kendini her şeyden uzaklaşmış ve huzurlu hissediyordu. Ancak, Tan’ın kendisine deli gibi aşık olduğunu bilmiyordu. Tan’ın Mira’ya duyduğu aşk zarar vericiydi ve Mira’nın korkulu rüyası haline gelmişti. Tüm yaşananlardan sonra, akıl hastanesine yatan Tan firar etti ve Mira’nın peşine yeniden düştü.  

Sezonun en çok izlenen dizileri arasında yer alan Medcezir hem konusu hem de karakterleriyle oldukça beğeni topluyor. Reyting sıralamasında üst sıralarda yerini koruyan Ay Yapım’ın gençlik dizisi Medcezir’de size göre hangi karakter daha antipatik? Orkun mu... Tan mı... Kimi daha kötü bir karakter olarak görüyorsunuz?  

Askulator’da soruldu. Oylama sonuçları: % 43 Orkun % 57 Tan  

Kadınların verdikleri cevapların sonuçları: % 37 Orkun % 63 Tan  

Erkeklerin verdikleri cevapların sonuçları: % 51 Orkun % 49 Tan  

Sorunun linki: askulator.com/question/128334  

Oy vermek ve uygulamayı yüklemek için: https://itunes.apple.com/us/app/askulator/id675081874?mt=8