Masumlar Apartmanı bugün neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Masumlar Apartmanı bugün neden yok? Sorusunun yanıtını merak eden izleyiciler, internet üzerinden araştırmalarını yapmaya başladı. Sevilen dizinin yeni bölümünü bekleyen diziseverler, diziyi yayın akışında göremeyince TRT 1 yayın akışına bakmaya başladı. Peki, Masumlar Apartmanı bugün neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Yayınlanma Tarihi: 05.01.2021 16:25
Değiştirme Tarihi: 05.01.2021 16:25
Masumlar Apartmanı bugün neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

TRT 1 ekranlarının herkes tarafından büyük bir heyecanla takip edilen dizisi Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümüyle ilgili araştırmalar başladı. Diziseverler, 'Masumlar Apartmanı bugün neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?' Gibi soruların yanıtını internetten araştırıyorlar. Peki, Masumlar Apartmanı bugün neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar.

MASUMLAR APARTMANI NEDEN YOK? YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Yılbaşı ardından ara veren dizilerden biri de Masumlar Apartmanı oldu. En son 29 Aralık 2020 tarihinde izleyicileriyle buluşan Masumlar Apartmanı bir haftalık aranın ardından ekran macerasına kaldığı yerden devam edecek. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayesinden yola çıkılarak senaryolaştırılan Masumlar Apartmanı'nın 17.  bölümü  12 Ocak Salı akşamı TRT 1'de yayınlanacak.