MasterClass nedir? MasterChef 2020 masterclass'ta neler olacak? Masterclass ne demek? Masterclass ne zaman?

MasterChef 2020'nin ilk masterclass'ı bu akşam TV8'de izleyiciler ile buluşacak! Herkesin merakla beklediği yeni bölümde neler olacağı yarışmanın sevenleri tarafından araştırılırken; MasterChef'e damgasını vuran masterclass'ın ne olduğu da sorgulanmaya başladı! Peki masterclass nedir? Masterclass ne demek? MasterChef 2020'nin masterclass'ında neler yaşanacak?MasterChef 2020'de masterclass ne zaman başlayacak? Detaylar haberimizde!

Yayınlanma Tarihi: 20.08.2020 14:14
Değiştirme Tarihi: 20.08.2020 16:49
MasterClass nedir? MasterChef 2020 masterclass'ta neler olacak? Masterclass ne demek? Masterclass ne zaman?

"Masterclass nedir, masterclass eğitimi MasterChef'te nasıl verilecek?" merak edilenler arasında yerini aldı! TV8'in çok sevilen yarışma programlarından biri olan MasterChef'te verilen eğitimin ne anlama geldiği de yarışmanın sıkı takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Masterclass'ın anlamını ve ne olduğunu sizler için derledik! Detaylar haberimizde! Hepsi ve daha fazlası MasterChef yeni bölümlerinde...

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCLASS NE DEMEK? 

Masterclass, bir uygulamanın ya da bilginin, bahsi geçen konunun uzmanı tarafından karşı tarafa verilen eğitimler ışığında, eğitim alan kişinin becerilerinin geliştirilmesidir. Konu hakkında uzman olan kişi, öğrencilerine eğitim verirken; öğrenciler tarafından uygulamalı olarak izlenir ve dinlenir. Öğrenciler uzmanın yönlendirmeleri ve tavsiyeleri doğrultusunda nasıl iş yapacağını öğrenir ve uygular. Ardından uzmanın yorumları ışığında yapılan iş tekrar gözden geçirilir ve mükemmelliğe ulaşana kadar konunun üzerinde durulur. 
 

MASTERCHEF 2020'DE MASTERCLASS NE ZAMAN BAŞLIYOR?

MasterChef 2020'de masterclass bu akşam yani 20 Ağustos Perşembe günü başlıyor!

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF' MASTERCLASS'TA NELER OLUYOR?

MasterChef yarışma programında şefler, yarışmacılara mutfağa dair önemli hususlarda eğitim veriyor. Kesme, pişirme, çeşitli mutfaklara ait yemekler hazırlama ve sunma gibi birçok alanda uzmanlığı olan şefler, yarışmacıların kendini geliştirmesi gereken alanlara dair önemli bilgiler paylaşarak ve uygulamalı göstererek onlara artılar katıyor. Günün sonunda ise en başarılı işi çıkaran yarışmacı ödüllendiriliyor!

Haber ile ilgili metin girin!.