MasterChef’te üçüncü kim, kaç puanla kazandı? 22 Aralık MasterChef 2020’de eleme adayı kim oldu?

MasterChef Türkiye’de haftanın ikinci eleme adayı belli oldu. MasterChef’in 127. bölümünde günün üçüncü oyunu klasikler oldu. Ve yarışmacılardan Danilo şefin imza tabağı yapılması istendi. 22 Aralık Salı akşamı, verilen son puanlar ile günün birincisi ile eleme potasına giren ikinci yarışmacı da belli oldu. Peki, MasterChef’te kim kazandı, üçüncü oyunda kim kaç puan aldı? MasterChef 2020’de eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 23.12.2020 00:52
Değiştirme Tarihi: 23.12.2020 00:52
MasterChef’te üçüncü kim, kaç puanla kazandı? 22 Aralık MasterChef 2020’de eleme adayı kim oldu?

Ekranların en çok izlenen programı MasterChef Türkiye’de heyecan dolu bir bölüm geride kaldı. Çeyrek finalin ikinci gününde üç yarışmacı, yapılan üç oyunda en iyi yemekleri yapmak için kıyasıya rekabet etti. Danilo şefin imza tabağını en yakın şekilde yapmaya çalışan yarışmacıları şefler on puan üzerinden değerlendirdi. Böylece haftanın ikinci eleme adayı ortaya çıktı. İşte 22 Aralık MasterChef 127. Bölümde yaşananlar…

MASTERCHEF’TE ÜÇÜNCÜ OYUNU KİM KAZANDI?

MasterChef’te bugünün son oyunu Dünya klasik yemekleri idi. Danilo şefin imza tabağı olan Tortellini in Brado yapılması istendi. Bu yemek için verilen süre 50 dakika idi. Şeflerin bu oyunda yarışmacılar verdiği puanlara göre birinci 22 puanla Serhat, ikincisi 21 puanla Özgül, 12 puanla Barbaros üçüncü oldu.

3. OYUNDA PUANLARIN DAĞILIMI

Mehmet şef: Özgül 6 -  Serhat 7 - Barbaros 3

Danilo şef: Özgül 7 -  Serhat 8 - Barbaros 5

Somer şef: Özgül 8 -  Serhat 7 - Barbaros 4

MASTERCHEF’TE 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef’te bu akşam oynanan üç oyun sonrasında yarışmacıların aldığı toplam puanlar şöyle oldu;

Özgül 73, Serhat 70, Barbaros 59… Buna göre haftanın ikinci eleme adayı Barbaros oldu.

İlgili Sayfalar: Magazin