MasterChef’te üçüncü bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 8 Kasım MasterChef 2020’de kazanan isim

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerini ekran başına kilitleyen yarışma programı MasterChef Türkiye 2020'de haftanın üçüncü bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim, bu akşam yapılan oyun sonrasında belli oldu. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım yarışmacıları bu akşam bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Bireysel dokunulmazlık oyununda Somer Şef’in imza yemeği olan Consomme verildi ve yarışmacılar Somer Şef’in yemeğine en çok benzeyen tabağı yapmaya çalıştı. En güzel tabağı yapan 1 kişi bireysel dokunulmazlığın sahibi oldu. Peki, 8 Kasım 2020 MasterChef 2020'de bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 08.11.2020 22:51
Değiştirme Tarihi: 08.11.2020 22:51
MasterChef’te üçüncü bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 8 Kasım MasterChef 2020’de kazanan isim

MasterChef 2020’de büyük heyecan kaldığı yerden tüm hızıyla sürmeye devam ediyor. MasterChef’te bu akşam bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı, izleyicileri ekran başına kilitleyen yemek yarışması programı MasterChef 2020’nin takipçileri tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım, bireysel dokunulmazlık oyununda mücadele etti ve Somer Şef’in imza yemeği olan Consommeyi hazırlayan en iyi isim, bireysel dokunulmazlığın sahibi oldu. Peki, 8 Kasım MasterChef 2020'de bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim kim oldu?

ÜÇÜNCÜ BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye 2020'de bu akşam dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım yarışmacıları, daha sonrasında bireysel dokunulmazlık oyununda, eleme adayı olmamak için büyük bir mücadele verdi. Bireysel dokunulmazlık oyununda Somer Şef yarışmacılardan imza yemeği olan Consommeyi yapmalarını istedi ve yarışmacılar arasında büyük bir mücadele başladı. Yarışmacılar arasından, en iyi tabağı çıkaran isim bireysel dokunulmazlığın sahibi oldu. Heyecan dolu oyunun ardından şeflere tadım yaptıran yarışmacılar arasında en iyi tabağı çıkaran ve bu haftanın üçüncü bireysel dokunulmazlığını kazanan isim Serhat oldu.

MASTERCHEF’TE İLK BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef 2020’de bu akşam dokunulmazlığı kaybeden takım Mavi takım oldu. Bu yüzden Mavi takımın altı yarışmacısı, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa bir kez daha girdi. Oyunda yarışmacılardan istenen yemek, Danilo şefin imza tabağı 01 Adana oldu. Kıyasıya mücadelede son üçe kalan isimler Eray, Sefa ve Ayyüce oldu. Bu üç isim arasından bireysel dokunulmazlığı kazanan ise Eray oldu.

MASTERCHEF'TE HAFTANIN İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef Türkiye 2020'nin dün yayınlanan bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı kırmızı takım yarışmacıları dokunulmazlığı kaybetti. Dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım yarışmacıları daha sonra bireysel dokunulmazlık oyununa çıktı ve ana ürünün kestane olduğu yaratıcı tabaklar ortaya çıkarmaya çalıştı. Heyecan dolu bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim Serhat oldu. 

Kırmızı takım yarışmacıları Serhat'ın bireysel dokunulmazlık oyununu kazanmasının ardından eleme oylamasına çıktı ve kendi takım arkadaşlarından eleme adayı olmaları için isimler yazdı. En fazla oyu alarak haftanın ikinci eleme adayı olan isim Barbaros oldu.

MASTERCHEF'TE İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden bu yana, izleyicileri ekran başına kilitleyen yarışma programı MasterChef 2020'de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu dün akşam oynandı. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları çikolata fabrikasında, çikolatalı tatlılardan oluşan 5 farklı tabak hazırladı. Heyecan dolu oyunda mavi ve kırmızı takım yarışmacıları misafirleri en çok etkileyecek tabağı hazırlamak için son ana kadar mücadele etti. Keyifli mücadelenin sonunda haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım 23-12'lik skorla mavi takım oldu.