MasterChef’te takımları nasıl oluştu? 28 Eylül MasterChef 2020’de haftanın kaptanları kimler oldu?

MasterChef 2020’de kaptanlık oyunu sonrasında takımlar oluşturuldu. MasterChef yedinci haftasında yarışmacılar arasında Mavi takım kaptanı mücadelesi yaşandı. Kaptanlık oyununu kazanan isim, Kırmızı takım kaptanını seçti. Sonrasında haftanın takımları kalan yarışmacıların tek tek seçilmesi ile oluştu. Peki, MasterChef’te Mavi takım ve Kırmızı takım kaptanı kim oldu? MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? MasterChef 2020’de yeni takımlar nasıl oluştu? İşte 28 Eylül 2020 MasterChef Türkiye kaptanlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 29.09.2020 00:30
Değiştirme Tarihi: 29.09.2020 00:30
MasterChef’te takımları nasıl oluştu? 28 Eylül MasterChef 2020’de haftanın kaptanları kimler oldu?

Ekranların ilgiyle takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye’de yeni haftanın kaptanları ve takımları belli oldu. MasterChef’te bu akşam yedinci haftanın kaptanlık oyunu oynandı. Oyunu kazanan ve Mavi takım kaptanı olan isim, Kırmızı takım kaptanını seçti. Sonrasında iki takım kaptanı, yarışmacıları seçerek yeni haftanın takımlarını oluşturdu. Peki, MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? Kaptanlar kimler oldu? Mavi takım ve Kırmızı takım yarışmacıları kimler oldu? İşte 28 Eylül MasterChef 2020’de bu haftanın takımları…

KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef’in 66. bölümünde kaptanlık oyunu heyecanı yaşandı. Yarışmacılar, 45 dakika süre içinde altı tane lahmacun yapmaya çalıştı. Sürenin sonunda şefler, hazırlanan lahmacunlarında tadımını yaptı. Bu tadım sonrasında Danilo şef Berker ve Esra, Somer şef Duygu ve Tanya, Mehmet şef ise Serhat ile Eray’ın yaptığı lahmacunların bir kez daha diğer şefler tarafından denenmesini istedi. Bu tadım sonrasında ise finale kalan isimler Berker, Serhat ve Esra oldu. Bu üç yarışmacı arasından ise gecenin en iyi lahmacununu yapan Serhat, kaptanlık oyununu kazandı ve Mavi takım kaptanı oldu.

HAFTANIN KAPTANLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye’de Mavi takım kaptanı Serhat oldu. Onun ise bu hafta mücadele etmek istediği Kırmızı takım kaptanı ise Barbaros oldu.

HAFTANIN TAKIMLARI NASIL OLUŞTU?

Mavi takım: Serhat, Furkan, Tanya, Eray, Sefa, Uğur, Özgül, Didem

Kırmızı takım: Barbaros, Esra, Emir, Duygu, Berker, Ayyüce, Ebru, Walison

KAPTANLAR DÜELLOSUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020’de heyecan dolu bir hafta bugün başladı. Kaptanlık oyunu ile birlikte Mavi takım kaptanı ve Kırmızı takım kaptanı belli oldu. Oynanacak ilk takım oyununda önemli bir avantajı kazanmak için iki kaptan arasında düello oynandı. Kaptanlar düellosunda istenen yemek ise “Dalyan Köfte” oldu. Mavi takım kaptanı Serhat ile Kırmızı takım kaptanı Barbaros, bu yemeği yapmak için 45 dakikaları vardı. Kıyasıya rekabetin sonunda şefler düelloyu kazanan kaptanın Barbaros olduğunu açıkladı.

KAPTANLAR DÜELLOSU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Şefler, kaptanlar düellosu öncesinde takımları çok heyecanlandıran ödülü açıkladı. Bundan önceki düelloyu kazanan kaptan ve takımı, beş dakikalık süre avantajı kazanıyordu. Fakat bu sefer farklı bir ödül vardı. MasterChef’te bu akşam düelloyu kazanan kaptan ve takımı, oynanacak ilk takım oyununda büyük bir avantaj ile oyuna başlayacak. Bu avantaj ise takım oyununda düelloda Mavi takımdan kimleri seçeceğini karar verecek.