MasterChef’te son kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte 7 Aralık MasterChef 2020 kaptanlık oyunu kazanan isim

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatan MasterChef 2020’nin yeni bölümünde bu akşam son kaptanlık oyunu oynandı. MasterChef’te son 6’ya kalan Emir, Serhat, Barbaros, Özgül, Eray ve Sefa arasından bir kişi bu akşam çöp şiş yaparak hünerlerini gösterdi ve mavi takımın kaptanı olmaya hak kazandı. Peki, MasterChef’te son kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte 7 Aralık MasterChef 2020 kaptanlık oyunu kazanan isim.

Yayınlanma Tarihi: 07.12.2020 22:51
Değiştirme Tarihi: 07.12.2020 22:51
MasterChef’te son kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte 7 Aralık MasterChef 2020 kaptanlık oyunu kazanan isim

MasterChef’te son kaptanlık oyununu kim kazandı? Sorusunun yanıtı, izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatan MasterChef’in takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Yılın son mavi takım kaptanlığını kazanan isim, en iyi çöp şiş tabağını yapan yarışmacı oldu. Peki, MasterChef’te son kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte 7 Aralık MasterChef 2020 kaptanlık oyunu kazanan isim.

MASTERCHEF’TE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020’nin son bölümünde bu akşam yarışmanın son 6’sına kalan Serhat, Eray, Emir, Barbaros, Özgül ve Sefa bu akşam son kaptanlık oyunu için mücadele etti. Şefler yarışmacılardan çöp şiş yapmasını istedi ve en iyi çöp şiş tabağını yapan yarışmacı bu yılın son mavi takım kaptanlığını kazanan isim oldu. Heyecan dolu yarışmanın kazananı en iyi tabağı hazırlayan ve şefler tarafından belirlenen Sefa oldu. Mavi takım kaptanı olan Sefa, Kırmızı takım kaptanı olarak Emir’i seçti.

HAFTANIN TAKIMLARI KİMLERDEN OLUŞTU?

Bu haftanın kaptanları olan Sefa ile Emir’in seçimleri ile takımlar şu şekilde oluştu;

MAVİ TAKIM: Sefa, Barbaros, Serhat

KIRMIZI TAKIM: Emir, Özgül, Eray

MASTERCHEF’İN SON BÖLÜMÜNDE KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye eleme gecesinde takımlar ilk olarak dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Son dokunulmazlığı da Kırmızı takımın kaybetmesi ile bu takımın tüm yarışmacıları; Eray, Ebru, Serhat, eleme oyununda karşılaştı. Bu oyunda şefler, Mehmet şefin imza tabağını yapmalarını istedi. Bunun için de yarışmacılara verilen süre 45 dakika oldu... Sürenin bitiminde şefler, beğenilerine sunulan yemekler arasında en başarılısının Serhat olduğunu açıkladı.

Eray ve Ebru’nun eleneceği potada şefler kararını verdi ve MasterChef’e veda eden ismi açıkladı. Şeflerin kararının ardından MasterChef’e veda eden isim Ebru oldu.