MasterChef’te son eleme adayı kim oldu? İşte 29 Kasım MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlığı kazanan

MasterChef Türkiye’de bu akşam haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. Heyecanla izlenen MasterChef 110. bölümde Tayland mutfağından yemekleri daha iyi yapan takım, dokunulmazlığı kazandı. Sonrasında kaybeden takımın oynadığı bireysel dokunulmazlık oyunu ve yapılan oylama ile 3. eleme adayı belli oldu. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef’te eleme adayı kim oldu? İşte tüm detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 30.11.2020 00:03
Değiştirme Tarihi: 30.11.2020 00:03
MasterChef’te son eleme adayı kim oldu? İşte 29 Kasım MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlığı kazanan

Sevilen yarışma MasterChef Türkiye’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. MasterChef eleme gecesinde takımlar, dokunulmazlık oyununda bir kez daha karşılaştı. Şeflerin belirlediği Tayland mutfağı yemeklerini daha lezzetli yapan dokunulmazlığı kazanarak rahat bir nefes aldı. Kaybeden takımda ise bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Sonrasında yapılan oylamada adı en çok yazılan isim, MasterChef’te 3. Eleme adayı oldu. Peki, MasterChef’te eleme potasına giren son isim kim oldu? 29 Kasım MasterChef 2020’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

MASTERCHEF’TE DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Bu akşam MasterChef 2020’de dokunulmazlık oyunu menüsü Tayland mutfağındandı. Şefler, beş adet yemek için takımlara bir saat süre verdi. Sürenin bitiminde şefler, hazırlanan yemeklerin tadımını ve ardından değerlendirmesini yaptı. Yaptıkları yemekler ile şeflerin beğenisini kazanan Mavi takım, bu akşam dokunulmazlığı kazanan takım oldu. Böylece Mavi takımda Serhat, Özgül, Ebru MasterChef Türkiye’de son yediye kalmayı garantileyen yarışmacılar oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyunu için bir kez daha mutfağa girdi. Eleme adayı olan Sefa bu oyunda yer almazken şefler, yarışmacılara ana ürün olarak pekmez verdi ve yaratıcı bir yemek yapmalarını istedi. Şeflerin belirlediği süre sonunda rakiplerine göre daha iyi bir tabak sunan Emir, bu akşam bireysel dokunulmazlığı kazandı ve son yediye kalmayı garantiledi.

HAFTANIN 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef Türkiye’de bu hafta yapılan iki dokunulmazlık oyununda iki takımın da birer galibiyeti bulunuyor. Bunun sonucunda her iki takımdan da birer eleme adayı çıkmıştı. Haftanın ilk eleme adayı Mavi takımdan Uğur, ikinci eleme adayı Mavi takımdan Sefa oldu. Bu akşam dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım oldu. Yapılan oylamada ise adı en çok yazılan Barbaros, eleme potasına giren son isim oldu.