MasterChef’te ödülü kim kazandı? 19 Aralık MasterChef 2020'de ilk çeyrek finalist ve 4. eleme adayı

Heyecan, eğlence ve rekabetin buluştuğu MasterChef Türkiye’de Survivor 2020’nin efsane kadrosu konuk oldu. Bu akşam, MasterChef 124. bölümde son beşe kalan yarışmacıları, Survivor’ın geçen sezondan beş yarışmacısı ile ödül oyunu oynadı. Son şampiyon Cemal Can Canseven ile birlikte Survivor’ın sevilen yarışmacıları, MasterChef 2020 yarışmacıları ile eşleştikten sonra ödülü kazanmak için en güzel yemeği yapmak için çalıştı. Ortaya renkli, keyifli sahnelerin yansıdığı MasterChef yeni bölümde ödülü kimin kazanacağı merak ediliyordu. Peki, MasterChef’te ödülü hangi çift kazandı? Son eleme adayı kim olacak?

Yayınlanma Tarihi: 20.12.2020 00:32
Değiştirme Tarihi: 20.12.2020 00:32

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye 2020’de bu akşam heyecan dolu bir bölüm ekrana geldi. MasterChef 124. Bölümde ödül oyununa konuk olarak Survivor 2020’nin sezona damga vuran isimleri katıldı. 19 Aralık Cumartesi MasterChef 2020 yeni bölümde ödül oyununda Cemal Can, Evrim, Berkan, Ardahan ve Mert Öcal tezgah arkasına geçti. MasterChef mutfağına girecek bu yarışmacılar, şeflerin istediği yemeği en iyi şekilde yapmak için MasterChef yarışmacıları ile omuz omuza mücadele etti. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın yapılan yemeklerden hangisini seçti? En çok hangi ikilinin yemeği beğenildi? Süt, un ve şeker temel gıdaları ile ortaya nasıl ürünler çıkardı? Survivor yarışmacıların market alışverişinde neler yaşandı? Haftanın 4. eleme adayı kim olacak? MasterChef Türkiye yeni bölüme dair detaylar haberimizde.

MASTERCHEF’TE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de bu akşam eğlenceli bir ödül oyunu oynanıyor. Ödül oyununda geçen sezonun Survivor yarışmacıları ile MasterChef 2020’de son beşe kalan isimler eşleşti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kura çekilişi sonucunda eşleşmeler şöyle oldu; Serhat - Ardahan, Barbaros - Evrim, Özgül - Mert, Emir - Cemal Can, Eray – Berkan...

Haber ile ilgili metin girin!.

Oyunda süt, şeker ve un mystery box’tan çıktı. Diğer ürünler için Survivor 2020 yarışmacıları markete girdi. Şefler, takımlara yaratıcı yemeği yapmaları için 45 dakika süre verdi. Süre sonuda Barbaros - Evrim, Özgül - Mert ve Emir - Cemal Can son üçe kalan isimler oldu. Finale kalan bu isimler arasından 30 bin lira ödülü kazanan takım Emir ve Cemal Can ikilisi oldu.

MASTERCHEF'TE DÜELLOYU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020'de bu akşam Emir ile Özgül arasında düello oynandı. Son ikiye kalan bu yarışmacılardan düelloda Mehmet şefin imza tabağının yapılması istendi. Bunun için de yarışmacılara 45 dakika süre verildi.

ELEME FİNALİNE KALAN SON YARIŞMACI KİM OLDU?

MasterChef'te bu hafta eleme finaline kalan isimler Eray, Serhat ve Barbaros idi. Bu akşam yapılan oyun ile 4. eleme adayı da belli oldu. Oynanan düelloyu kaybeden ve eleme potasına giren isim Özgül oldu

MASTERCHEF 2020'DE İLK ÇEYREK FİNALİST KİM OLDU?

MasterChef Türkiye 2020'nin 124. bölümünde yapılan düello sonunda ilk üniformayı giymeye hak kazanan yarışmacı belli oldu. Son ikiye kalan isimler arasında yapılan düelloyu kazanan Emir, MasterChef 2020'nin ilk çeyrek finalisti oldu.

MASTERCHEF 2019 YARIŞMACILARI İLE MÜTHİŞ ÖDÜL OYUNU!

MasterChef son bölümde ödül oyununa geçen sezonun yarışmacıları konuk olarak katıldı. Son şampiyon Cemre ile birlikte Yasin, Eda, Alican, Batuhan ve Mustafa'nın ayrı bir heyecan kattığı ödül oyununda ortaya birbirinden müthiş yemekler çıktı. Şefler, yapılan yemekler arasından seçim yapmakta epey zorlandı. Barbaros - Batuhan ikilisi, günün en iyi yemeğini yaparak ödülü kazanan isimler oldu.

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER?

MasterChef Türkiye’de son beşe kalan isimler arasında bu hafta kıyasıya bir eleme mücadelesi yaşanacak. Beş yarışmacıdan dördü dokunulmazlık oyunları sonrasında eleme potasına girecek. Bu akşam yapılacak oyun ile son eleme adayı da belli olacak.

MasterChef’in 18. haftasında eleme adayları; Barbaros, Eray ve Serhat oldu.